Léčivá hudba na Allfestu a zvýhodněná cena Letních hudebních dovolených

Milí přátelé,
zhruba před rokem jsme natočili rohovor pro Czech Spirit TV a jako mávnutím proutku je na světě a v éteru :-) To dokazuje, jak ten čas rychle letí a jak je těžké ho nějak uchopit a dění v něm dokumentovat. Teď už jsme rok na Žižkově a tak i díky této vzpomínce můžeme ten čas trošku zrekapitulovat. Událo se toho opravdu hodně a jsme rádi, "že v tom jedete s námi". :-) Děkujeme Katce i Věrce za milé setkání, sami se musíme podívat, co jsme tam tenkrát říkali. Třeba se dozvíme něco nového :-)

Stejně tak rychle utekl rok od posledního Allfestu, což je jeden z nejhezčích festivalů, kam jezdíme a máme to tam moc rádi. Je to místo setkávání, sdílení, radosti a pohody, krásní lidé, pořadatelé i vystupující. Letošní Allfest v Litoměřicích bude 17.-19.5. a už se tam moc těšíme a věříme, že tam zažijeme opět spoustu krásných a zajímavých chvil. A že se potkáme i s Vámi :-) V sobotu budeme mít v 9:30 v Modrém sále přednášku o muzikoterapii a hudební meditaci, v neděli si s námi a Pavlem Vondráškem můžete užít v Hradním sále od 17 hod. kvantovou hudební meditaci. Ale skvělý bude celý program!!! Tak brzy na shledanou :-)

Z nejbližších akcí v Dajáně Vás zveme na večerní workshop s tibetskými mísami 30.5. (kapacita se pomalu plní) a zpívání manter 29.5., které už je tradičně skoro plné. Pokud ale bude hezky, půjdeme zpívat ven (na Vítkov) a tam je kapacita neomezená. Jestli ale chcete přijít, určitě se přihlaste! Další akce najdete na www.dajanapraha.cz 

16. 5. Hudební meditace - Dan a Jana Čadovi
17. - 19. 5. Dajána na Allfestu v Litoměřicích
18. 5. Ticho pro mír – happening na náměstí Míru
29. 5. Zpívání manter - Dan a Jana Čadovi
30. 5. Tibetské mísy – večerní workshop a společné hraní 
2. 6. Kevin James Caroll – koncert
5. 6. Hudební meditace - Dan a Jana Čadovi
26. 6. Zpívání manter - Dan a Jana Čadovi
27.6. Didgeridoo a gongy - Ondřej Smeykal
5.-.7. 7. LÉČIVÉ TÓNY SPECIÁL

Začátek léta a prázdnin oslavíme 5.-7. července v Hobby centru na Pankráci třídenním antistresovým hudebním workshopem LÉČIVÉ TÓNY SPECIÁL. Je to pro úplné začátečníky a můžete se těšit na spoustu muziky, relaxace, odpočinku, zpívání, hraní, meditací, cvičení, pohody, radosti a skvělých lidí. Pro přespolní účastníky domlouváme ubytování. Využijte zvýhodněné ceny do konce května!

Tradiční LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÁ proběhne v srpnu a zbývají poslední volná místa, tak neotálejte. Do konce května jsme prodloužili rezervaci za nejvýhodnější cenu! Podrobnosti a přihlášky najdete na webu.
7.-11.8.  Začátečníci
14.-18.8. Pokročilí
Obě hudební dovolené budou v tantra centru Černívsko (u Blatné) a čeká nás pět krásných dní plných hudby a meditací. Také příjemné ubytování v soukromí, skvělé koupání, menhirový kruh, krásná příroda, úžasná kuchyně atd. atd. atd. Doporučujeme :-)

Na závěr tohoto věstníku si Vás ještě dovolujeme pozvat na pár akcí, které pořádají naši blízcí přátelé a na které se už moc těšíme. Tak doufáme, že se tam potkáme :-)
 
18. 5. Ticho pro mír – Happening na Náměstí Míru v Praze. Klidná, tichá, tvůrčí, apolitická a nekomerční aktivita. Inspirace k hledání mírových cest ve všech oblastech lidského života.

2. 6. Kevin James Caroll - Koncert Písní ze Srdce. Poselství starodávných manter propojených s Kevinovými písněmi, ve kterých šíří myšlenku Jednoty a Svobody. Vstupenky za zvýhodněnou cenu si můžete koupit i v Dajáně!

12. 7. Ondra Smeykal - MALAWURR - Speciální koncert s hosty z Austrálie. Historicky první vystoupení australského domorodého tria Malawurr v Česku. Přijďte si poslechnout tisíce let staré tradiční písně kmene Yolngu.

Přátelé, mějte krásný máj - lásky čas, 
na shledanou těšíme se zas :-)

S láskou Dan, Jana a Věrka
zvukové lázně DAJÁNA
Koněvova 31, Praha 3
www.dajanapraha.cz

 

Kalendář akcí

28. 01 | Úterý | 18:00
V této přednášce si popovídáme o tom, jak se připravit na „Velký Pohyb“, který odstartoval tento zcela výjimečný rok, který při zpětném historickém...
29. 01 | Středa | 19:00
29.1.2020 v 19 hod.  Salesiánské divadlo, Praha Kobylisy C. G. Jung - Člověk a jeho symboly Budeme se zabývat poslední Jungovou publikací, na které...
12. 02 | Středa | 19:00
Výjimečný ambientní sólový koncert hry na didgeridoo. Ondřej Smeykal při tomto zážitkovém hudebně-meditačním koncertu využívá komorní prostředí...
13. 02 | Čtvrtek | 19:00
Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku... Naše hlasivky jsou tím nejpřirozenějším, vždy...
22. 02 | Sobota | 10:00
Hudba nemusí být jen zvukovou kulisou nebo pro zábavu. Může nás harmonizovat, čistit, uvolňovat, léčit a vést na naší cestě. Ukážeme si, jak využívat...

Přátelé