LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÉ SE BLÍŽÍ - SLEVA pro dvojice ;-)

Milí přátelé, sluníčko nám hlásí, že je léto v podstatě tady a s ním i naše tradiční HUDEBNÍ DOVOLENÉ. Nyní SLEVA 10% PRO DVOJICE. (Přihlaste se ve dvojicích a získáte každý slevu 10% na jakoukoliv dovolenou.)

Naše hudební dovolené jsou hlavně o poznávání léčivých tónů a zvuků, relaxaci, harmonii, klidu a pohodě. Máme pro každého připravené hudební nástroje na vyzkoušení a poznávání. Naučíme vás na ně hrát a používat je doma nebo při vaší praxi (učitelé, terapeuti). V průběhu dovolené zazní i několik hlubokých hudebních meditací. Budeme si hrát, zpívat, meditovat. 
Na letošní rok jsme připravili Malou hudební dovolenou - Léčivé tóny "SPECIÁL" (3 dny v Praze, pro mimopražské účastníky se nám podařilo zajistit levné ubytování v těsné blízkosti Hobby Centra. Zájem o ubytování pište do zprávy v přihlášce), Letní hudební dovolenou a Hudební dovolenou pro pokročilé (5 denní dovolené v kouzelném centru Černívsko) :o)

MALÁ HUDEBNÍ DOVOLENÁ - LÉČIVÉ TÓNY “SPECIÁL”

5. - 7. 7. 2019, Hobby centrum Praha 4, třídenní workshop, plný léčivých tónů, rytmů, vibrací, pohody a zábavy.

Budeme pracovat s deštným sloupem, rezonančním lehátkem, didgeridoo, gongem, hangem, tibetskými mísami, šamanskými bubny a dalšími nástroji. Naučíme se vnímat hudbu jinak. Budeme meditovat, relaxovat, zpívat mantry, cvičit, hrát si, zkoumat, hledat… a nacházet.

Naučíme se harmonizovat tělo a duši, zbavovat se stresu a napětí a léčit různé nemoci a problémy na fyzické i psychické úrovni. Tyto postupy se také nazývají jako MUZIKOTERAPIE anebo NALEZÁNÍ ŠTĚSTÍ, KLIDU, ZDRAVÍ A HARMONIE POMOCÍ ZVUKŮ A JEJICH VIBRACÍ.

V případě zájmu nabízíme ubytování v Praze za 200 Kč za noc ;-) Jedná se o ubytovnu Amfora Ubytování si objednávejte zvlášť na vera@dajanapraha.cz a to nejlépe do 26.6.2019

LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÁ

7. - 11. 8. 2019, centrum Černívsko
Máme připravený program “pro začátečníky”, kteří s muzikoterapií nemají žádné zkušenosti nebo si chtějí již absolvovaný základní seminář připomenout a zopakovat. Seznámíme Vás a naučíme hrát na tibetské mísy, didgeridoo, šamanské bubny, rezonanční lehátko, sundrumy, dešťové sloupy a další nástroje. Budeme meditovat, zpívat mantry, bubnovat na djembe, hrát (si), cvičit, odpočívat, radovat se… a vnímat hudbu jinak než je běžné.

LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÁ pro pokročilé

14. - 18. 8. 2019, centrum Černívsko
Na tomto workshopu se sejdou “pokročilí” absolventi minulých dovolených či seminářů, se kterými se ponoříme hlouběji do léčivých tónů a vibrací. Budeme pokračovat v tom, co jsme dělali, představíme si nové nástroje, budeme více meditovat, déle zpívat, společně hrát a jamovat, bubnovat, cvičit, tančit, zdravě jíst, propojovat mozkové hemisféry, uvolňovat se a zklidňovat. Budete mít i dost času sami pro sebe, na procházky, odpočinek, relaxaci a sport. A taky uděláme prostor pro Vás, s čím přijedete, o co se budete chtít podělit a sdílet s ostatními. 

Centrum Černívsko

Našli jsme kouzelné místo uprostřed překrásné přírody – zrekonstruovaný mlýn nedaleko Blatné, v kouzelné krajině jižních Čech, plné luk, lesů a rybníků, asi 90 km jihozápadně od Prahy.

Centrum Černívsko je klidné místo nezasažené frenetickým civilizačním stresem a stranou turistického ruchu je jako stvořené pro naše setkání.

Na pozemku centra, a tedy v jeho bezprostřední blízkosti, se nachází rybník a pod jeho hrází je šamanský kamenný kruh. Nad centrem se tyčí vrch se zbytky starobylého hradu Křikava.

Inspirujte se ve fotogalerii a přečtěte si reference předchozích účastníků. Přihlášku a další informace najdete na webu, dotazy Vám rádi zodpovíme mailem či telefonicky (viz kontakty). Těšíme se na shledanou a společně strávený čas :-)

A pokud se s námi chcete před prázdninami ještě setkat osobně a zazpívat si mantry, přijďte v pátek 28.6. do Dajány na Posvátné písně a mantry. Za pěkného počasí budeme zpívat venku ;-)

V lásce Dan, Jana a Věrka
zvukové lázně DAJÁNA
Koněvova 31, Praha 3
www.dajanapraha.cz

Kalendář akcí

28. 01 | Úterý | 18:00
V této přednášce si popovídáme o tom, jak se připravit na „Velký Pohyb“, který odstartoval tento zcela výjimečný rok, který při zpětném historickém...
29. 01 | Středa | 19:00
29.1.2020 v 19 hod.  Salesiánské divadlo, Praha Kobylisy C. G. Jung - Člověk a jeho symboly Budeme se zabývat poslední Jungovou publikací, na které...
12. 02 | Středa | 19:00
Výjimečný ambientní sólový koncert hry na didgeridoo. Ondřej Smeykal při tomto zážitkovém hudebně-meditačním koncertu využívá komorní prostředí...
13. 02 | Čtvrtek | 19:00
Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku... Naše hlasivky jsou tím nejpřirozenějším, vždy...
22. 02 | Sobota | 10:00
Hudba nemusí být jen zvukovou kulisou nebo pro zábavu. Může nás harmonizovat, čistit, uvolňovat, léčit a vést na naší cestě. Ukážeme si, jak využívat...

Přátelé