Letní novinky z Dajány

Milí přátelé, děje se toho neustále tolik, že Vás o tom ani nestíháme informovat :-) Ale před nastávajícím létem to aspoň stručně zkusíme, abyste měli přehled, co je v Dajáně nového.

V červenci pořádáme dva letní hudební semináře v Jizerských horách a na obou se nám teď uvolnila tři místa, na něž se stále vztahuje sleva 50% na ubytování a plnou penzi + wellness zdarma. Kdo jste se v termínu přihlášek nevešel do kapacity nebo ještě váháte, máte šanci si s námi užít 5 dnů (nebo 3 dny) léčivé hudby, veselých rytmů, zpěvu, radosti a pohody. Vy, co jste už přihlášení, řekněte svým přátelům a pozvěte je, ať jedou s Vámi :-) Těšíme se na společné zážitky. Mrkněte na odkazy a reference z loňska :-)

2. - 6. 7. 2016 LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÁ

8. - 10. 7. 2016 MALÁ HUDEBNÍ DOVOLENÁ

Z nejbližších akcí Vás zveme na středeční Hudebně meditačního večer, kde se můžete s Danem a Janou ponořit do Zvukové lázně a vychutnat si léčivé zvuky a vibrace muzikoterapeutických nástrojů.

A teď jen letmý pohled zpět: Jaro v Dajáně začalo festivalem Evolution, kde jsme měli kromě stánku a hudební herny i tři přednášky o muzikoterapii. Z té na hlavním pódiu najdete záznam na youtube. Děkujeme pořadatelům za skvělou akci!

Dubnový seminář Léčivé tóny měl opět úžasnou atmosféru a pro velký zájem proběhl v Hobby centru na Pankráci. Jako zpestření si účastníci mohli užít jízdu na pravolevohemisférovém kole! Kdo si chce tento zábavný bicykl vyzkoušet, má možnost na Hudební dovolené v Jizerských horách.

Zúčastnili jsme se také Transpesonální konference, na které byl hlavním hostem profesor Stanislav Grof. Mnoho zajímavých přednášek a debat o měnícím se paradigmatu, změněných stavech vědomí, šamanismu, spiritualitě a všemožných přesazích do dalších oblastí. My jsme tam měli ranní hudební meditaci a s Vlastou Markem workshop „Nástroje vnitřní transformace“. Úžasná a inspirativní akce, která příští rok rozkvete do mezinárodní podoby.

V posledních dnech v Dajáně povídali, zpívali, hráli a vedli různé semináře např. Patrik Kee, Iva Radulayová, Ondra Smeykal, Břeťa Bátěk, Ondřej Habr, Aleš Michálek, Dan a Jana Čadovi a mnozí další. Z některých přednášek a koncertů najdete videozáznam na našem webu a youtube. To se týká i červnové přednášky Pjéra la Šé´ze s názvem „Změna paradigmatu“.

Během prázdnin bude v Dajáně omezený provoz (včetně akcí, masáží i e-shopu), protože budeme trochu cestovat a taky odpočívat. Pokud ale budete něco potřebovat, klidně se ozvěte. Od září pro Vás máme nachystaný opět pestrý program, plný tradičních akcí a spousty novinek. Všechno najdete během léta na našem webu a facebooku.

Drazí přátelé, přejeme Vám krásné léto a těšíme se s Vámi na shledanou :-)

S láskou Vaši Dan, Jana, Věrka a David

zvukové lázně DAJÁNA
Doudlebská 4, Praha 4 - Pankrác

Závěrem ještě jedna výzva od našich přátel z kliniky celostní medicíny AURA MEDICAL CLINIC: Rádi přivítáme v našem malém  kolektivu zdravotní sestru do ambulantního provozu, možno na plný úvazek nebo na tři dny v týdnu. Podmínkami jsou celostní smýšlení, přístup k pacientům a znalost jednoho cizího jazyka na základní komunikační úrovni (preferujeme angličtinu).
Nástup dle dohody. Telefon : 222582002, email: peter.hajduk@auraclinic.cz.

 

Píše se o: 

Dan Čada a Jana Čadová

Manželé Dan Čada (býk 1966) a Jana Čadová (rak 1970) jsou kvalifikovaní muzikoterapeuté (členové Muzikoterapeutické asociace České republiky - CZMTA) a zkušení maséři. Od roku 2010 provozují relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, kde pomáhají svým klientům řešit jejich problémy, nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života. Různé masérské techniky podporují energií Reiki a na fyzické i psychické úrovni pracují se zvukem a zpěvem a jejich relaxačními, harmonizačními a léčivými účinky.

Pjér la Šé'z

Pjér la Šé'z - provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadla Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda. S Ivetou Duškovou a Petrou Bílkovou účinkuje v představení Škola Malého stromu.

Vlastimil Marek

Vlastimil Marek (* 23. srpna 1946) je český alternativní hudebník, zenový buddhista, publicista, lektor, spisovatel a duchovní učitel. Od roku 1997 publikoval pravidelně na internetu, přispíval svými fejetony do deníku Svět namodro (Dana Dočekala), a od září 2006 byl aktivním blogerem a do července 2008 publikoval několik stovek článků na blogu časopisu Respekt. Z důvodů odlišného názoru na povolování negativních komentářů tzv. trollů pak přesunul svůj blog na blog.baraka.cz, kam píše dodnes (2012).

 

Patrik Kee

Zpěvák, hudební improvizátor.

Patrik Kee je umělec, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn. 

Iva Radulayová

Jako terapeut působím již několik let a za tu dobu jsem pracovala se stovkami klientů. Pracuji s metodou, která ke mně postupně přicházela během mé práce na sobě.

Umím se naladit na energie člověka, nalézt a rozklíčovat příčiny životních situací či nemocí, které lidé zažívají jako důsledek svých vzorců chování ze své minulosti. Bloky, které si takto způsobili, jim pomohu pochopit, přijmout a zpracovat tak, aby se jim v budoucnu nemusely opakovat.

Ondřej Smeykal

Ondřej Smeykal (19. prosince 1975 Sušice) je český výtvarník a muzikant, profesionální hráč a průkopník hry na australský domorodý nástroj didgeridoo a elektrodidgeridoo. Po ukončení základní školy odešel do Prahy na Střední výtvarnou školu Václava Hollara.

Břetislav Bátěk

Břetislav Bátěk se narodil v Olomouci a žije v Praze. Celostní léčení, vnášení porozumění do osobního příběhu člověka, vytváření harmonie, rozvíjení lásky a neustálá práce na sobě se pro něho staly přirozenou součástí života a radostnou cestou naplnění.

Aleš Michálek

Aleš Michálek (štír 1963) je zkušeným lektorem rodinných konstelací. S konstelacemi pracuje od roku 2005, nejprve jako účastník a po ukončení výcviku u Jana Bílého v roce 2008 jako lektor. Mimo konstelací má bohaté zkušenosti ze seminářů zaměřených na osobní rozvoj včetně chození po žhavém uhlí, Vision Questu a práce se silovými substancemi pod vedením učitelů z Jižní a Severní Ameriky. Zajímá se též o různé techniky práce s vlastní stínem a traumatem.

Kalendář akcí

25. 07 | Čtvrtek | 19:00
Když bude hezky, budeme venku na Vítkově: na první větší loučce (vlevo od cestičky), když se jde nahoru (na horu Vítkov) od zastávky Tachovské...
31. 07 | Středa | 19:00
Klášter Sázava - Na vlnách "Neopakovatelná večerní atmosféra kláštera… Srdečně zvu na koncert didgeridoo a africké harfy Jaroslava Mugrauera Na...
01. 08 | Čtvrtek | 19:00
Najdete nás na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana...
07. 08 | Středa | 16:00
LEHUDO 2019 (Letní hudební dovolená) Prožitkový muzikoterapeutický workshop "pro začátečníky"   7. - 11. 8. 2019, centrum Černívsko Milí přátelé,...
14. 08 | Středa | 18:00
HUDOPO 2019 (Letní hudební dovolená) aneb LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé čili Muzikoterapeutické soustředění   14. - 18. 8. 2019, centrum Černívsko...

Přátelé