Léto budiž pochváleno

Milí přátelé, léto je v plném proudu a tak Vás nebudeme zdržovat dlouhými řečmi a hurá ven :-). Jeden z nejdůležitějších dnů v roce - letní slunovrat - jsme prožili v Haluzicích a bylo to nádherné. Několik fotek z oslavy najdete v galerii na webu a brzy tam přidáme i video, které David natočil. Z poslední přednášky Pjéra la Šé´ze je už video hotové a tak se na něj můžete podívat a zamyslet se nad vztahem „člověk a systém“.

Letní provoz v Dajáně je přizpůsobený počasí a tak z pravidelných akcí pokračuje jen cvičení jógy (v úterý večer) a kvantování (ve středu odpoledne). Samozřejmě nadále probíhají masáže, hudební relaxace a další terapie, včetně prodeje hudebních nástrojů, knih a céreček. Stačí se jen objednat :-). Na červenec a srpen připravujeme cyklus večerů s cestovateli a hudebníky, kteří se přijdou podělit o své zážitky z cest po exotických zemích celého světa. Těšit se můžete na Igora Chauna a jeho pouť do do Santiaga de Compostela, promítání o bosenských pyramidách manželů Hajdukových, Standu Milera s povídáním o Indii nebo houslistu Tomáše Macha a jeho cesty po celém světě. Termíny jednotlivých večerů budou postupně upřesňovány v programu na webu.

Terapeutům, kteří nemají svoje prostory v Praze, nabízíme k pronájmu vybavenou místnost (i na jednotlivé dny v týdnu) a lektorům či pořadatelům prostor pro večerní či víkendové semináře, cvičení, přednášky a workshopy.  

Přátelé drazí, užívejte si léta plnými doušky, radujte se, veselte se, mějte se nádherně a buďte šťastní. Dejte nám vědět, kam během léta jedete a kde je něco zajímavého, rádi se s Vámi setkáme :-). My za pár dnů přestěhujeme celou Dajánu do Jizerských hor, abychom si zde v lůnu přírody užili seminář Léčivé tóny. Kapacita je již naplněná a tak další zájemci o muzikoterapii se mohou hlásit na podzimní seminář 17. – 18. 10.

S láskou zdraví a na shledanou se těší

Dan, Jana, Věrka, Petra, Veronika a David
DAJÁNA …klidné místo v Praze
relaxační centrum a zvukové lázně
Doudlebská 4, Praha 4 - Pankrác

Píše se o: 

Dan Čada a Jana Čadová

Manželé Dan Čada (býk 1966) a Jana Čadová (rak 1970) jsou kvalifikovaní muzikoterapeuté (členové Muzikoterapeutické asociace České republiky - CZMTA) a zkušení maséři. Od roku 2010 provozují relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, kde pomáhají svým klientům řešit jejich problémy, nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života. Různé masérské techniky podporují energií Reiki a na fyzické i psychické úrovni pracují se zvukem a zpěvem a jejich relaxačními, harmonizačními a léčivými účinky.

Igor Chaun

Igor Chaun (* 22. srpna 1963) je český filmový scenárista, režisér a prozaik, představitel současné české filmové tvorby.

Během sametové revoluce patřil mezi studentské vůdce, 21. listopadu 1989 se stal členem Koordinačního stávkového výboru studentů za FAMU.

Kateřina Karaimi Motyčková

Karaimi je vesmírná čarodějka, inspirující učitelka, žena propojující svět vesmíru a země, jde cestou svého srdce a otevírá brány příchodu čisté lásky a pochopení pravdy kdo skutečně jsme. Jejím posláním je udržení a ochrana života na Zemi v té nejplnější vědomé formě probuzení.

Pjér la Šé'z

Pjér la Šé'z - provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadla Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda. S Ivetou Duškovou a Petrou Bílkovou účinkuje v představení Škola Malého stromu.

Kalendář akcí

25. 07 | Čtvrtek | 19:00
Když bude hezky, budeme venku na Vítkově: na první větší loučce (vlevo od cestičky), když se jde nahoru (na horu Vítkov) od zastávky Tachovské...
31. 07 | Středa | 19:00
Klášter Sázava - Na vlnách "Neopakovatelná večerní atmosféra kláštera… Srdečně zvu na koncert didgeridoo a africké harfy Jaroslava Mugrauera Na...
01. 08 | Čtvrtek | 19:00
Najdete nás na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana...
07. 08 | Středa | 16:00
LEHUDO 2019 (Letní hudební dovolená) Prožitkový muzikoterapeutický workshop "pro začátečníky"   7. - 11. 8. 2019, centrum Černívsko Milí přátelé,...
14. 08 | Středa | 18:00
HUDOPO 2019 (Letní hudební dovolená) aneb LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé čili Muzikoterapeutické soustředění   14. - 18. 8. 2019, centrum Černívsko...

Přátelé