Kurz automatické kresby - PLNÝ (NOVÉ TERMÍNY V BŘEZNU)

Nové termíny vypsané na březen:

www.dajanapraha.cz/program/kurz-automaticke-kresby-0

Principem automatické kresby je napojení na jemnohmotný svět. Jde o sdělení člověku formou energetické kresby, jak se cítí,  co mu chybí, zdali je nemocen.

Můžeme nakreslit svou auru, jemnohmotná těla, čakry, ...vlastně všechno co se týká nás nebo toho, komu kresbu kreslíme. Jsme schopni odhalit přivtělené entity, narušení aury,  diagnostikovat nemocné nebo oslabené orgány,....  Vlastně vše co by člověk chtěl o sobě vědět.

Já sama pomocí automatické kresby provádím diagnostiku těla, aury či stav čaker a jejich následnou harmonizaci.

Provádím čištění problémů karmických a energetických, které lze pomocí kresby čistit. Problémy zasahující do srdeční čakry, karmické problémy zasahující srdeční čakru či problémy sebepodceňování nelze pomocí kresby odstranit, jelikož je zde nutné pochopení příčiny a jejich zpracování.

Pomocí kresby odvádím také přivtělené entity a následně vytvořím trvalou ochranu proti dalšímu přivtělování.

Místnosti, které čistím pomocí kresby, jsou energeticky čisté, otvírám v nich Reiki kanály pro přívod čisté energie. Lze vytvořit kanály pro odvod negativních energií. Ochrana místností proti výskytu negativních entit a pod.

Automatické kresby je schopen každý člověk. Pomocí symboliky automatické kresby lze vyjádřit sdělení beze slov. Jedná se vlastně o energetický záznam na papír. Každý člověk má jinou formu energetické kresby, a aby jí také porozuměl, chce to cvik a použití intuice.

Nejde o to, zdali člověk umí kreslit či nikoliv, ale podstatou je dostatečné uvolnění, oproštění od všech myšlenek a naladění se na duchovní průvodce nebo Vyšší Já.

Je možno použít i automatické písmo, pomocí něhož  lze osvětlit některé naše problémy či otázky, které nás tíží.

Tzv. harmonizační či intuitivní energetické obrázky působí na emocionální i fyzické úrovni. Působí na psychosomatické problémy. Mohou u člověka spustit samoléčivý proces, pokud je obrázek vykreslen ke konkrétnímu zdravotnímu problému. Člověk může vnímat energii, která z obrázků vyzařuje i pouhým přiložením ruky na obrázek. Lidé s otevřeným vnitřním zrakem tuto energii mohou vidět.

Automatická kresba je forma meditace a relaxace. Stačí se zaměřit na to, co chcete posílit, vyčistit, vyléčit...  Uvolníte se, napojíte a můžete začít kreslit.

A co je k tomu potřeba?

Klid, uvolnění se, oproštění se od všech nežádoucích myšlenek, relaxační hudba, papír, tužku, pastelky, či jiné psací potřeby.  Záleží na každém jedinci, co si zvolí. K diagnostické kresbě jsou potřeba dobré fixy nebo obyčejná tužka a tvrdá podložka.

Náplň mého kurzu:

 • vysvětlení techniky kresby
 • napojení na Vyšší Já či duchovní průvodce
 • v případě vyskytnutí problému při napojování odstranění tohoto  energetického bloku
 • diagnostika energetických problémů a jejich čištění
 • karma a její čištění pomocí kresby
 • určení stavu čaker a jejich harmonizace
 • testování pomocí automatické kresby
 • čištění bytů či místností od negativních energií
 • odvádění přivtělených entit
 • energetická ochrana aury proti pronikání entit
 • významy barev v kresbě

Součástí kurzu jsou skripta.

Přihlášky na přednášku posílejte na: akce@dajanapraha.cz nebo sms na tel. číslo 721 040 045 s uvedením svého jména a počtu míst.

Rezervace místa je platná po zaplacení vstupného na účet 2900919249/2010.

Do zprávy pro příjemce uveďte, prosím: kresba, jako variabilní symbol své telefonní číslo. Děkujeme.

Při zrušení rezervace 2 dny před začátkem akce nebo v den akce bude jako storno poplatek účtováno 100 % z celkové částky z kurzu.

Konzultace s Ivou:

Ve čtvrtek 4. února 2016 a v pátek 5. února 2016 je možné si s Ivou domluvit konzultaci. Volné termíny zde. Na konzultaci je třeba se předem telefonicky objednat na tel. čísle: 776 799 277. Cena za konzultaci: 500 Kč/hod

Doporučená cena: 
1000 Kč na osobu
Lektoři: 

Iva Radulayová

Jako terapeut působím již několik let a za tu dobu jsem pracovala se stovkami klientů. Pracuji s metodou, která ke mně postupně přicházela během mé práce na sobě.

Umím se naladit na energie člověka, nalézt a rozklíčovat příčiny životních situací či nemocí, které lidé zažívají jako důsledek svých vzorců chování ze své minulosti. Bloky, které si takto způsobili, jim pomohu pochopit, přijmout a zpracovat tak, aby se jim v budoucnu nemusely opakovat.

Kalendář akcí

04. 09 | Středa | 19:00
Když bude hezky, budeme venku na Vítkově: na první větší loučce (vlevo od cestičky), když se jde nahoru (na horu Vítkov) od zastávky Tachovské...
21. 09 | Sobota | 10:00
Ve dnech 21. - 22. 9. 2019 nás můžete potkat na festivalu Evolution. Podrobnosti připravujeme... Těšíme se na vás ;o)
25. 09 | Středa | 19:00
Výjimečný ambientní sólový koncert hry na didgeridoo. Ondřej Smeykal při tomto zážitkovém hudebně-meditačním koncertu využívá komorní prostředí...
26. 09 | Čtvrtek | 19:00
Najdete nás na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana...
09. 10 | Středa | 19:00
Když bude hezky, budeme venku na Vítkově: na první větší loučce (vlevo od cestičky), když se jde nahoru (na horu Vítkov) od zastávky Tachovské...

Přátelé