Kurzy anglické konverzace

Necítíte se jistě v anglické konverzaci? Chcete si zopakovat a rozšířit slovní zásobu a běžné fráze? Chcete se domluvit v zahraničí, s cizinci u nás nebo konečně porozumět písňovým textům a filmům bez titulků? Během našeho tříměsíčního kurzu Vás rozmluvíme, abyste se v moři angličtiny neztratili.

 

Od ledna 2015 chystáme tříměsíční dopolední a odpolední konverzační kurz angličtiny.

Máte jedinečnou možnost zopakovat si a "oprášit" svoje znalosti angličtiny v tříměsíčním dopoledním (či odpoledním) intenzivním kurzu. Dvakrát týdně se sejdeme (v maximálním počtu 10 lidí) v centru Dajána (dvě minuty od stanice metra Pankrác) a během čtyřiadvaceti lekcí projdeme nejdůležitější slovíčka, fráze a komunikaci v reálných situacích. Zdokonalíte, prohloubíte a upevníte si své znalosti a konverzační dovednosti.

Zájemci, hlaste se co nejdříve, abychom mohli podle Vašeho zájmu stanovit nejvhodnější dny a hodiny jednotlivých lekcí. Vyplňte přiložený test a pošlete ho na adresu dancada@email.cz, abychom Vás podle výsledku mohli zařadit do příslušné úrovně pokročilosti.

Proč byste měli přijít právě k nám? Jedná se o kurz zaměřený na konverzaci, takže náplní kurzu je ze 75% aktivní konverzace (takže budete opravdu mluvit) a nebudete k tomu potřebovat žádné učebnice! Důraz bude kladen i na tématické rozšíření slovní zásoby a ujasnění gramatiky nutné pro dobrou komunikaci. Výhodou oproti jiným kurzům je zejména praktické zaměření kurzu (málo teorie, hodně praxe, žádné učebnice a doplňovačky apod.), dále malý počet lidí ve skupině (individuální přístup lektora), možnost emailové či telefonické konzultace s lektorem ZDARMA i po skončení kurzu (jako bonus). Rychlé výsledky, přirozenou formou, zlepšení komunikačních schopností a s tím spojené zvýšení sebevědomí.

 

Cena je 130 Kč / hod., tj. 195 Kč za 90 min. lekci. Celý kurz (24 lekcí) = 4680 Kč.

Další (pokračovací) tříměsíční kurz proběhne v následujících měsících: duben – červen 2015.

Lektor: Bc. Martin Červenka je lektorem anglického jazyka, překladatelem a tlumočníkem a již šestým rokem se věnuje jazykovému vzdělávání dospělých, individuální a skupinové výuce. Specializuje se především na oblast verbální komunikace, kurzy pro manažery, a zabývá se také problematikou věčných začátečníků a jejím řešením. Spolupracuje s mnoha společnostmi, mezi něž patří Eltodo a.s., Unilever spol. s r.o., Adastra s.r.o., ExBio a.s., Cloos s.r.o., Fresenius Medical Care spol. s r.o. a další. Působí také jako externím lektorem několika pražských jazykových škol, kde vede kurzy pro veřejnost a pro studenty základních, středních a vysokých škol.

Lektoři: 

Martin Červenka

Bc. Martin Červenka je lektorem anglického jazyka, překladatelem a tlumočníkem a již šestým rokem se věnuje jazykovému vzdělávání dospělých, individuální a skupinové výuce. Specializuje se především na oblast verbální komunikace, kurzy pro manažery, a zabývá se také problematikou věčných začátečníků a jejím řešením. Spolupracuje s mnoha společnostmi, mezi něž patří Eltodo a.s., Unilever spol. s r.o., Adastra s.r.o., ExBio a.s., Cloos s.r.o., Fresenius Medical Care spol. s r.o. a další.

Kalendář akcí

04. 09 | Středa | 19:00
Když bude hezky, budeme venku na Vítkově: na první větší loučce (vlevo od cestičky), když se jde nahoru (na horu Vítkov) od zastávky Tachovské...
21. 09 | Sobota | 10:00
Ve dnech 21. - 22. 9. 2019 nás můžete potkat na festivalu Evolution. Podrobnosti připravujeme... Těšíme se na vás ;o)
25. 09 | Středa | 19:00
Výjimečný ambientní sólový koncert hry na didgeridoo. Ondřej Smeykal při tomto zážitkovém hudebně-meditačním koncertu využívá komorní prostředí...
26. 09 | Čtvrtek | 19:00
Najdete nás na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana...
09. 10 | Středa | 19:00
Když bude hezky, budeme venku na Vítkově: na první větší loučce (vlevo od cestičky), když se jde nahoru (na horu Vítkov) od zastávky Tachovské...

Přátelé