Břetislav Bátěk

Bezpodmínečná láska (Meditace a přednáška)

Zažívat bezpodmínečnou lásku a celistvost je výborné téma nejen pro dnešní večer. Cesta k bezpodmínečné lásce začíná u lásky k sobě. Největší moc přichází, když přestáváme hledat uznání a lásku vně a učíme se milovat sebe. Když se naučíme vnímat a žít božství ve svém srdci jako zářivé světlo lásky, pak bude náš životní pohár citového naplnění stále plný. Milovat sebe znamená přijímat své božství a umět žít svůj život ve svojí síle.

Datum události: 
20.12.2017 - 18:00

Povolání jako životní cesta (Seminář)

Je možné vytvořit svět, kde budeme pracovat a tvořit z úrovně našich nejrozvinutějších schopností a radosti. Může se moje zaměstnání stát zdrojem síly, spokojenosti, naplnění a ještě být studnicí hojnosti vlévající se do mého života? Jak to souvisí s poznáním sebe? Kdo jsem a proč tu vlastně jsem?

Datum události: 
06.12.2017 - 18:00

Zůstaňme zdraví (Seminář)

Je lepší podporovat mír, než o něj bojovat. Je jednodušší udržovat zdraví, než bojovat s nemocí. Zdraví je přirozeností života, které tak nepřirozeně budujeme, když o něj přicházíme. Zdravým člověkem je ten, kdo se umí dívat na všechny části osobnosti, které svým přístupem k životu podporuje a udržuje v harmonii a rovnováze.

Datum události: 
22.11.2017 - 18:00

Hovory s Bohem (Meditace a přednáška)

Ptáme se, jak funguje život. Klást otázky a naslouchat je v pořádku. Nezapomínejme však, že všechna poselství slyší nejlépe ta část sídlící v našem nitru. Proto radám naslouchejme, přemýšlejme o nich a vždy je konfrontujme s vlastním vnitřním hlasem. Každý má odpovědi uvnitř, ne každý to však ví.

Datum události: 
08.11.2017 - 18:00

Radost ze života (Seminář)

Radost je vzácná a koupit se nedá. Je výborným pomocníkem pro úspěšné zvládání životních lekcí a výzev. Z radosti se rodí optimizmus a společně jsou kvalitním palivem pro dlouhou a úspěšnou životní cestu. Nedají se nikde natankovat, ale můžeme je v životě uskutečnit. Je pro tebe těžké prosvětlovat svůj život radostí? Že to neumíš, nebo to nejde?

Datum události: 
25.10.2017 - 18:00

Rovnováha (Meditace a přednáška)

Stále hledáme nové techniky, které nás naučí být, jak se domníváme, v plné síle, energii a vnitřní rovnováze. Kroky, které vedou k tomuto stavu potvrzované mnoha lidmi i vědou, jsou ve své praxi jednoduché. Nechejte prostupovat svojí hlavou jen takovou myšlenku, která dodá vašemu tělu energii, sílu a vyrovnanost. To, jak si myslíte, že se cítíte a žijete, má jednoznačný a přímý vliv na to, jak vám ve skutečnosti je a také bude.

Datum události: 
11.10.2017 - 18:00

Život a smrt – velké dobrodružství (Seminář)

Jsou lidé, kteří nevědí jak žít a je jen málo lidí, kteří vědí jak zemřít. Umírání je největším uměním života a náš život může být jen tak plný a barevný, jak jsme schopni přijmout svoji smrt. Pokud zmeškáš smrt, zmeškal jsi celý život. Je jediný způsob, jak složit tuto zkoušku. Umřít soustředěný a klidný beze strachu. To nedosáhneš statečností. Musíš si být vědom toho, že je v tobě něco nesmrtelného. Něco, co je tady neustále a vždy. Tvé vědomí.

Dech života (Meditace a přednáška)

Lidský život je velkolepou cestou objevování sebe sama v nekonečném prostoru vesmíru. Prostřednictvím svého dechu jsme stále propojeni s životním proudem a energií mnohorozměrného univerza. Říká se, že délka života je určena množstvím nádechů, které učiníme. Špatným dechem se můžeme pomalu zabíjet anebo naopak z něho udělat nástroj svého léčení.

Voda a vzduch – skutečné zázraky života (Seminář - Zdraví 19.)

Voda tvoří největší objemovou složku organizmů, rostlin a živočichů a je základní podmínkou pro existenci života. Proto je na naší modré planetě symbolem života. Voda je nejrozšířenější látkou na Zemi, podstatnou složkou biosféry a v lidském těle tvoří největší část jeho objemu.

Poděkování (meditace a přednáška)

Téma dnešního večera velmi úzce souvisí s jednou z dvanácti kvalit srdeční čakry. Každý ji moc dobře zná, ale možná málo ve svém životě vyjadřuje. Vděčnost je kvalitou, která nám v nynější transformační době pomáhá otvírat a čistit energie srdce.

Stránky

Kalendář akcí

24. 09 | Neděle | 11:30
Přednáška s praktickými ukázkami - Jak nás může hudba a zpěv harmonizovat, čistit, uvolňovat a léčit   Muzikoterapie je jednou z nejstarších...
26. 09 | Úterý | 18:30
Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku... Naše hlasivky jsou tím nejpřirozenějším, vždy...
28. 09 | Čtvrtek | 08:00
  Od 28.9. do 1.10. zde budeme mít s Tomášem Machem každý den ranní hudební meditaci a už se na to moc těšíme, protože to bude velmi výjimečná akce...
29. 09 | Pátek | 08:00
  Od 28.9. do 1.10. zde budeme mít s Tomášem Machem každý den ranní hudební meditaci a už se na to moc těšíme, protože to bude velmi výjimečná akce...
30. 09 | Sobota | 08:00
  Od 28.9. do 1.10. zde budeme mít s Tomášem Machem každý den ranní hudební meditaci a už se na to moc těšíme, protože to bude velmi výjimečná akce...

Přátelé