Zveme Vás na festival Evolution

Milí přátelé, jaro se nezadržitelně blíží (i když to není na první pohled moc vidět) a s ním i tradiční festival Evolution. Dajána na něm nemůže chybět a náš stánek s hudební hernou najdete v levém křídle pod označením LK17 a v něm kupu krásných hudebních nástrojů, knih a cédéček. Zveme Vás také na naše přednášky o Léčivých tónech do sálu S5 (19.3. v 15:30 a 20.3. v 16 hod.). Moc se těšíme a vřele doporučujeme :-)

V březnu jsme pro Vás v Dajáně připravili neopakovatelná setkání s terapeutkou Ivou Radulayovou, hudebníkem Ondrou Smejkalem, léčitelem Břetislavem Báťkem, astrologem Ondřejem Habrem a dalšími vzácnými hosty. Těšit se můžete také na tradiční zpívání manter a hudebně-meditační večer s Danem a Janou Čadovými, cvičení jógy, rodinné konstelace atd.

2. - 3. dubna máme ještě pár volných míst na semináři Léčivé tóny a můžete se už taky přihlásit na Letní hudební dovolenou, která bude opět v kouzelném prostředí hotelu Amantis v Jizerských horách (2. - 6. 7. 2016). Vše najdete v Kalendáři akcí na webu a na facebooku.

V únoru nám bylo ctí pokřtít novou knihu Pjéra la Šé´ze, která nese název „Psychologie souhlasu“. V naší videotéce na youtube najdete záznam stejnojmenné přednášky, stejně jako zajímavé povídání Terezy Viktorové o právě probíhajícím Roku opice.

První jarní den přivítáme zpěvem, tancem a anglickopu konverzací se skvělou lektorkou Janou Šulcovou. Tyto dvě akce odstartují pravidelné pondělní večery s názvem HUDBA V SRDCI a EASY ENGLISH FLOW. Hudební večery jsou určeny všem, originální kurz angličtiny věčným začátečníkům a mírně pokročilým. Přijďte si zazpívat a naučit se anglicky skrz hudbu, rytmus a hru. Podrobnosti brzy na webu a facebooku.

Kromě "společenských akcí" v Dajáně Vás zveme na individuální hudební terapie, relaxace a masáže do našich Zvukových lázní. Při živé hudbě se dokonale uvolníte a pocítíte harmonii, rovnováhu, klid a mír. Nechte se unášet léčivými vibracemi rezonančního lehátka, gongů, sundrumů, dešťových sloupů, tibetských mís, šamanských bubnů a dalších nástrojů.

Závěrem si Vás dovolujeme pozvat na festival Miluj svůj život, kde budeme mít 12.3. od 14 do 16 hod. přednášku a hudební meditaci a také na 1. jarní tančírnu Ondry Smejkala do staropražské Rychty, kde se 20. 3. s Ondrou, Pavlem Plánkou a Jardou Mugrauerem protančíme do jara :-)

Přátelé drazí, přejeme Vám krásné (před)jarní dny, plné klidu, míru, lásky a radosti. Těšíme se s Vámi na shledanou :-)

Ze srdce zdraví Dan, Jana, Věrka a David
ZVUKOVÉ LÁZNĚ DAJÁNA
Doudlebská 4, Praha 4 - Pankrác

Píše se o: 

Dan Čada a Jana Čadová

Manželé Dan Čada (býk 1966) a Jana Čadová (rak 1970) jsou kvalifikovaní muzikoterapeuté (členové Muzikoterapeutické asociace České republiky - CZMTA) a zkušení maséři. Od roku 2010 provozují relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, kde pomáhají svým klientům řešit jejich problémy, nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života. Různé masérské techniky podporují energií Reiki a na fyzické i psychické úrovni pracují se zvukem a zpěvem a jejich relaxačními, harmonizačními a léčivými účinky.

Ondřej Smeykal

Ondřej Smeykal (19. prosince 1975 Sušice) je český výtvarník a muzikant, profesionální hráč a průkopník hry na australský domorodý nástroj didgeridoo a elektrodidgeridoo. Po ukončení základní školy odešel do Prahy na Střední výtvarnou školu Václava Hollara.

Kalendář akcí

24. 04 | Středa | 19:00
Najdete nás na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana...
25. 04 | Čtvrtek | 18:00
Buben je jedním z nejstarších hudebních nástrojů. Bubnování a perkusní hudební nástroje doprovázejí lidstvo od pravěku. Člověk si s jeho pomocí...
29. 04 | Pondělí | 19:00
Termín 29.4. je plný. Výjimečný ambientní sólový koncert hry na didgeridoo. Ondřej Smeykal při tomto zážitkovém hudebně-meditačním koncertu využívá...
30. 04 | Úterý | 19:00
30.4.2019 v 19 hod.  Salesiánské divadlo, Praha Speciálním dárkem pro všechny návštěvníky bude hudební překvapení a křest Pjérovy nejnovější knihy...
07. 05 | Úterý | 19:00
Termín 29.4. je plný. Výjimečný ambientní sólový koncert hry na didgeridoo. Ondřej Smeykal při tomto zážitkovém hudebně-meditačním koncertu využívá...

Přátelé