Léčit hudbou se může každý. Vyzkoušejte si to!

Milí přátelé, 
hlásíme, že přednáška “TADY A TEĎ Z POHLEDU KVANTOVÉ FYZIKY” profesora Jana Raka je vyprodaná. Děkujeme za Váš zájem o naše akce, máme z toho velikou radost. Těší nás, že Vás to tak baví a že má naše práce smysl. I nás to baví :-)
Na náš víkendový (muzikoterapeutický, hudebně-meditační, prožitkový, antistresový) workshop LÉČIVÉ TÓNY zbývají poslední čtyři místa (to není žádný marketingový tah, to je prostě fakt), tak pokud se chcete naučit hrát na tibetské mísy, šamanské bubny, didgeridoo, sundrumy, rezonanční lehátko, dešťové sloupy a další nástroje, máte jedinečnou (a letos poslední) možnost. 
Seminář proběhne 30. 11. – 1. 12. ve studiu K3 na Karlově náměstí v Praze. Přihlášku najdete zde. Budeme meditovat, zpívat mantry, bubnovat, hrát (si), odpočívat, radovat se… a naučíme se vnímat hudbu jinak než je běžné. Nemusíte mít s muzikoterapií žádné zkušenosti, nepotřebujete hudební vzdělání ani tzv. hudební sluch. 
Den před tím, tj. V pátek 29. 11. si můžete užít večerní Hudební meditaci

Jelikož je nový rok za dveřmi, dovolujeme si uvést pár zásadních termínů z našeho kalendáře. Zapište si do deníčků a přihlaste se včas :-)

16. - 19. 1. 2020 - ZIMNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÁ. Opět v našem oblíbeném tantracentru v Černívsku. Vařit bude boží Jakub Cígner a čeká nás spousta muziky, manter, meditací, radosti, pohybu, odpočinku a večerních jamů. Polovina kapacity je již plná!

Máme už taky termíny a místo na LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÉ. Budou opět dvě a opět v tantracentru v Černívsku:
2. - 6. 7. 2020 – LEHUDO – pro začátečníky
8. - 12. 7. 2020 – POHUDO - pro pokročilé

Vařit bude fenomenální Petra Rawstlinka Slabá, kdo zná, tak ví ;-)

Pro naše délesloužící frekventanty, přátele a příznivce, opakované účastníky hudebních dovolených a zkušené muzikofiletické matadory jsme připravili dlouho očekávanou a ještě déle žádanou VELKOU HUDEBNÍ DOVOLENOU. Tzv. VELEHUDO proběhne 1. - 8. srpna 2020 a věříme, že už v našem novém hudebně-meditačním centru u Kutné Hory. Pracujeme na tom usilovně a centrum roste jako z vody. Kdo byste chtěl přiložit ruku k dílu, budeme rádi za jakoukoli pomoc. Pořádáme víkendové brigády, kde účastníci aplikují "meditaci prací" a funguje to skvěle! Večer vždy probíhá hudební jam. Děkujeme všem za jejich přispění :-) Nejbližší brigáda bude 7. - 8. 12. 2019. Bližší informace na tel. 608 820 930 nebo mailu dancada@email.cz.

S drobným odstupem Vám přinášíme videozáznam z podzimního festivalu Evolution, kde jsme uzavírali program na hlavním pódiu mantrami a posvátnými písněmi. Přijďte si s námi někdy zazpívat. Je to blahodárné   Zde je nejbližší program v Dajáně (a přilehlém okolí): 
 
21. 11. Prof. Jan Rak – Tady a teď z pohledu kvantové fyziky - PLNÝ
29. 11. Hudební meditace (K3) - Dan a Jana Čadovi                                           
30. 11. - 1. 12. LÉČIVÉ TÓNY - prožitkový workshop
5. 12. Zpívání manter - Dan a Jana Čadovi
8.12. Koncert Le´HarMonja & Alunaire
11. 12. Hudební meditace - Dan a Jana Čadovi
14.12. Dajána na vánoční Gošárně v Brně 
18.12. Křest nového CD Tomáše Macha a Hiroko Matsumoto
………………………………………………………………
8. 1. Didgeridoo a gongy - Ondřej Smeykal - plný
9. 1. Zpívání manter - Dan a Jana Čadovi
16. - 19. 1. ZIMNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÁ
22. 1. Hudební meditace - Dan a Jana Čadovi
23. 1. Workshop Tibetské mísy - Dan a Jana Čadovi
29. 1. Pjér la Šé´z – přednáška

Je nám ctí Vás pozvat na několik akcí našich přátel. Ondřej Smeykal přichystal dva předslunovratové koncerty, které se tentokrát odehrají 14. a 15. prosince v Novoměstské radnici. Můžete se těšit na výstavu fotografií Blanky Křikavové z Austrálie, nedělní didgeridoo jarmark a zajímavé hudební hosty. A taky na přírodní vůně a vánoční občerstvení. Vstupenky za zvýhodněnou cenu si můžete zakoupit v Dajáně! A tentokrát nemusíte po koncertu nikam spěchat, tak se těšíme na shledanou :-)

Další akcí je koncert pěveckého sboru "Le´HarMonja & Alunaire - Země Světla" 8.12.2019 v 18:00 v kostele sv. Jana Křtitele Na Prádle.

A v neposlední řadě Vás zveme na 23. Gošárnu, která proběhne 13. - 15. prosince 2019 v hotelu Fontána u brněnské přehrady. Tématem tentokrát bude "KLID DUŠE A HARMONIE VE-SMÍRU" a my zde budeme hrát a zpívat v sobotu večer. Doporučujeme ale užít si program celý, protože bude opět nabitý zajímavými hosty.

A protože se blíží Vánoce, připomínáme, že v Dajáně můžete pořídit sobě i svým blízkým poukaz na muzikoterapii (třeba na "zázračné" rezonanční lehátko či antistresovou zvukovou lázeň) nebo si vybrat nějaký dárek v podobě hudebního nástroje. Máme nové tibetské mísy, sundrumy, dešťové sloupy, šamanské bubny, didgeridoo a mnoho dalších léčivých nástrojů. Výhodou je, že na ně zahraje okamžitě každý, bez jakéhokoli zdlouhavého učení. Ozvěte se ale včas, prodej bude probíhat jen do půlky prosince, potom už máme Vánoce :-) 

Přátelé milí, mějte se blaženě, usmívejte se, zpívejte si a mějte se rádi :-)

Ze srdce Vás zdraví a na shledanou se těší Dan, Jana a Věrka
zvukové lázně DAJÁNA
Koněvova 31, Praha 3
www.dajanapraha.cz

Kalendář akcí

24. 09 | Čtvrtek | 19:00
Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku... Naše hlasivky jsou tím nejpřirozenějším, vždy...
30. 09 | Středa | 18:00
Buben je jedním z nejstarších hudebních nástrojů. Bubnování a perkusní hudební nástroje doprovázejí lidstvo od pravěku. Člověk si s jeho pomocí...
10. 10 | Sobota | 10:00
PŘESUNUTO NA 30.1.2020 Oslava desetiletí Dajány Benefice na dostavbu nového muzikoterapeutického centra 10. 10. 2020 od deseti do deseti téma celého...
14. 10 | Středa | 19:00
Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku... Naše hlasivky jsou tím nejpřirozenějším, vždy...
15. 10 | Čtvrtek | 19:00
Termín 6.11.2020 bude ve studiu K3, Praha, Karlovo nám. 3, https://www.facebook.com/studioK3praha Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná....

Přátelé