S Dajánou za delfíny i na hudební workshop

Milí přátelé, těsně před odesláním tohoto našeho obšťastníku, byl vyhlášen zákaz pořádání akcí nad 100 lidí a tak už teď je jisté, že se jarní festival Evolution přesouvá na podzim a dojde i ke změnám u dalších velkých akcí. V Dajáně se zatím nic nemění - zpívání manter, hudební meditace, workshop šamanské bubny i individuální terapie zůstávají beze změn. Věříme, že 1. 4. proběhne podle plánu i beseda s prof. Rakem. Buďme prosím v klidu a nešiřme paniku a strach. Uvidíme, co nám přinesou další dny, o případných změnách Vás budeme průběžně informovat na našem webu a facebooku.

A teď už jen samé dobré zprávy: 21. 5. vyplouváme do Rudého moře na týdenní expedici Sataya 2020, zbývá posledních 6 volných míst.  Nebojte, virové prázdniny už budou dávno pryč! Už druhým rokem máme pronajatou celou jachtu a trávíme týden zakotvení u korálového útesu v národním parku Sataya. Na otevřeném moři zde žije asi 80 delfínů, se kterými budeme několik hodin denně plavat, šnorchlovat a potápět se. Není to žádný umělý cirkus, ale přirozené bytí se svobodnými a hravými delfíny.

Pokud Vás tato zpráva zaujala a jste-li spolehliví, tolerantní a nekonfliktní, ozvěte se (dancada@email.cz) a my Vám pošleme bližší informace. 
Kromě plavání s delfíny můžete absolvovat i kurz potápění s mezinárodní certifikací do 20m. Termín plavby je 21. 5. - 29. 5. 2020 a cena je necelých třicet tisíc korun s letenkou a plnou penzí. Kdo tedy chcete jet s námi, pište ihned, přihlášení je nutné obratem. Je možné vzít i děti starší 10ti let. 

Nedávná přednáška s doktorem Janem Vojáčkem byla beznadějně vyprodaná (a taky velmi vydařená) a stejně tak tomu je (a jistě bude) i 1. dubna s besedou prof. Jana Raka. Děkujeme Vám za Váš neutuchající zájem a pro Vás, kteří jste se nevešli, bude brzy na dajánovském webu a youtube videozáznam. Zatím Vám nabízíme video z přednášky Pjéra la Šé´ze: C. G. Jung – Člověk a jeho symboly.

Do prázdnin poslední víkendový workshop LÉČIVÉ TÓNY proběhne 25. - 26. 4. 2020 ve studiu K3 na Karlově náměstí v Praze. Naučíte se hrát na tibetské mísy, šamanské bubny, didgeridoo, sundrumy, rezonanční lehátko, dešťové sloupy a další muzikoterapeutické nástroje. Nocleh je zajišten přímo ve studiu, přihlášku najdete zde

Se šamanským bubnem se můžete seznámit v Dajáně na večerním workshopu 26. 3. 2020 od 18 hod. 

A v nejbližší době budou připraveny přihlášky na LEHUDO, POHUDO a VELEHUDO. Poznamenejte si do diářů a kalendářů:
2. - 6. 7. Letní hudební dovolená pro začátečníky
8. - 12. 7. Letní hudební dovolená pro pokročilé
1. - 8. 8. Letní dovolená pro hudební štamgasty a fajnšmekry

Kdo byste chtěl přiložit ruku k dílu a podílet se na budování nového hudebně-meditačního centra u Kutné Hory, máte možnost o následujících prodloužených víkendech: 
10. - 13. 4. 2020 (Velikonoce)
1. - 3. 5. 2020 
8. - 10. 5. 2020

Účastníci aplikují "meditaci prací" a funguje to skvěle! :-) Večer vždy probíhá hudební jam, v neděli je krátká procházka. Centrum roste jako z vody a děkujeme za jakoukoli pomoc. V létě budeme s víkendovými brigádami pokračovat a věříme, že na podzim už budou “přírodní zvukové lázně” v provozu  Bližší informace na tel. 608 820 930 nebo e-mail dancada@email.cz.

Zveme Vás na další akce v Dajáně,podrobnější informace a případné změny najdete na www.dajanapraha.cz a na našem Facebooku.

12. 3. Zpívání manter - Dan a Jana Čadovi
Festival Evolution se přesouvá na 18.-20.9.2020
25. 3. Hudební meditace - Dan a Jana Čadovi
26. 3. ŠAMANSKÉ BUBNY - večerní workshop a společné hraní 
1. 4. prof. Jan Rak – Povídání o kvantové fyzice
2. 4. Zpívání manter - Dan a Jana Čadovi
8. 4. Didgeridoo a gongy – Ondřej Smeykal
24. 4. Hudební meditace ve studiu K3
25. - 26. 4. Workshop LÉČIVÉ TÓNY ve studiu K3
……………………..……………………..……………
21. - 29. 5. S Dajánou za delfíny - Expedice Sataya 2020
2. - 6. 7. Letní hudební dovolená pro začátečníky
8. - 12. 7. Letní hudební dovolená pro pokročilé
1. - 8. 8. Letní dovolená pro hudební štamgasty a fajnšmekry

Přátelé, mějte se i v tomto bláznivém čase dobře, buďte v klidu a nepropadejte panice. Zpívejte si, hrajte, meditujte, otužujte se, jezte střídmě a tím vším posilujte svoji imunitu. A hlavně myslete pozitivně, protože strach imunitě rozhodně neprospívá. Možná přišel čas se zastavit a zamyslet se nad tím, kam naše civilizace svým chováním směřuje...

Těšíme se brzy na shledanou v Dajáně či kdekoli jinde :-) 
Dan, Jana a Věrka

zvukové lázně DAJÁNA
Koněvova 235/31, Praha 3
www.dajanapraha.cz

Kalendář akcí

08. 07 | Středa | 16:00
aneb LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé čili Muzikoterapeutické soustředění   8. - 12. 7. 2020, Statek Anglická Sezóna     LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÁAKCE - SLEVA...
01. 08 | Sobota | 16:00
aneb LÉČIVÉ TÓNY pro superpokročilé čili Muzikoterapeutické soustředění pro dajánovské štamgasty, vytrvalce, oblíbence, přátele a kamarády :-) 1. - 8...
10. 10 | Sobota | 10:00
  10. 10. 2020 od desíti do desíti téma celého dne: léčení - umění - spiritualita aneb ZMĚNA PARADIGMATU   Během dne vystoupí s přednáškou, besedou...

Přátelé