zdraví

Pár slov k půstům a jarním očistám

O prospěšnosti půstů a jarních očist jsme zde psali už minule, tak teď jen pár slov o našich konkrétních zkušenostech. Půsty praktikujeme už několik let a cítíme, že si při nich tělo opravdu odpočne a vyčistí. Půsty ale mají i další příznivé účinky. Ať už ty jednodenní (pravidelně každý týden) a nebo delší - třídenní, sedmidenní, čtrnáctidenní či jednadvacetidenní. V tom posledním případě se už jedná o kompletní očistu organismu. Ale jsou i delší půsty, kterými se dají léčit různá závažná onemocnění, jako je rakovina apod.

ZDRAVÍ(me) Z DAJÁNY - jarní očista

V dnešních novinkách Vám přinášíme videozáznam setkání s tuvinským šamanem Hivshu, se kterým jsme prožili opět krásný večer a určitě nebyl poslední. Jaro přivítáme v Zářehu na Moravě přednáškou o léčivé hudbě a harmonizační zvukovou lázní. Totéž (ale v rozšířené podobně) nás čeká v Dajáně (28. – 29. 3.), kdy proběhne další víkendový muzikoterapeutický seminář Léčivé tóny. Již také máme termín (3. – 6. 7.) a krásné místo pro letní „dovolenkový“ seminář, jehož součástí bude i bubenický workshop a několik dalších novinek.

Ucho jako brána do vědomí

Že muzika a zvuky sami o sobě ovlivňují pozitivně zvířata, rostliny i lidi platí již delší dobu jako vědecky dokázané a nesporné. Z tohoto důvodu se již i u nás dostává více do podvědomí muzikoterapie jako ideální prostředek pro léčbu psychických potíží, odblokování různých strachů a zprůchodnění energetických toků v našem těle. Léčivé tóny a jejich vibrace – jako například alikvotní zpěv či zpívání slabiky om – synchronizují pravou intuitivní polovinu mozku s levou (racionální) polovinou mozku, přičemž vzniká spojení rozumu a emocí.

Hlavní podstata zdraví

V minulém newsletteru jsme se dozvěděli, jak důležitá je pro náš organismus a náš celkový vývoj a růst správná strava. Tedy strava lehká, kvalitní, hodnotná na vitamíny a minerály. Určitě není k tomuto tématu od věci připomenout radu: ,,kvalita vyhrává nad kvantitou“… pokud si k obědu namísto ,,gulášku se šesti“ koupím vege burger se salátem, bude možná chvíli mému mozku trvat, než přijme fakt, že mi tato porce stačí a přinese mi mnohem více než syté tučné jídlo, na které jsem zvyklý, ale vůle a čas jsou nejlepším pomocníkem k  cestě za mým zdravím.

Podstata zdraví a přirozeného hubnutí

Na workshopu se naučít základním znalostem k samostatnému odstartování detoxikace a procesu hubnutí s přechodem na správnou stravu.

V průběhu (i po skončení) akce bude prostor na vaše konkrétní problémy a témata.  Po semináři máte možnost využít také 2 následné telefonické konzultace s koučem. V případě, že se s Petrem domluvíš na dalším procesu koučování a podpory. Bude cena semináře odečtena. Tudíž máš seminář zadarmo :)

Petr Pavlíček

Je bývalým vrcholovým sportovcem, několikanásobným mistrem republiky v atletice, bobovým reprezentantem a v roce 1998 mistrem světa ve startech na bobech. Po ukončení sportovní kariéry nastalo období hledání nových životních priorit.

Kalendář akcí

08. 07 | Středa | 16:00
aneb LÉČIVÉ TÓNY pro pokročilé čili Muzikoterapeutické soustředění   8. - 12. 7. 2020, Statek Anglická Sezóna     LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENÁAKCE - SLEVA...
01. 08 | Sobota | 16:00
aneb LÉČIVÉ TÓNY pro superpokročilé čili Muzikoterapeutické soustředění pro dajánovské štamgasty, vytrvalce, oblíbence, přátele a kamarády :-) 1. - 8...
10. 10 | Sobota | 10:00
  10. 10. 2020 od desíti do desíti téma celého dne: léčení - umění - spiritualita aneb ZMĚNA PARADIGMATU   Během dne vystoupí s přednáškou, besedou...

Přátelé