ZVEME VÁS NA LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENOU

Milí přátelé, 
vítejte v rozkvetlém máji. Děkujeme Vám za ohlasy a milé reakce na naše občasníky a facebookové příspěvky. Moc si toho vážíme a přestože je doba složitá a velmi náročná (pro někoho až kritická), věříme, že to všechno zvládneme. Procházíme zásadní změnou uspořádání naší společnosti - změnou vědomí a to s sebou nese změny na všech úrovních. Přecházíme od boje a soupeření ke spolupráci a harmonii. A staré myšlení se nevzdá své nadvlády dobrovolně, tak to logicky vyvolává chaos, nepochopení a odpor. Ale bez toho to asi nejde. 

Právě teď a tady spoluvytváříme nový svět a nové paradigma a proto je důležité zachovat klid, rozvíjet svůj vnitřní potenciál, intuitivně vnímat souvislosti a soustředit svou pozornost na to, jakou realitu chceme prožívat. A taky si pomáhat, vědomě se radovat a udržovat si zdravý rozum (a samozřejmě i tělo). 

Situace ohledně setkávání je stále poněkud zamotaná a těžko se v dnešní době něco plánuje, nicméně jsme optimisté a věříme, že léto už proběhne bez výraznějších omezení. Zveme Vás tímto na naši LETNÍ HUDEBNÍ DOVOLENOU, která pokračuje ve své tradici a letos bude určitě pro mnohé z Vás ještě aktuálnější a potřebnější než kdykoli předtím. Nabízíme Vám tři různé termíny a úrovně v krásném, nově zrekonstruovaném Statku Anglická sezóna poblíž Slaného. 

Proč jet s námi na HUDEBNÍ DOVOLENOU? 

- během 5ti dnů se dozvíte základy "muzikoterapie pro každého"
- zažijete přes 25 hod. workshopů a seminářů
- zklidníte se, uvolníte, přijdete na jiné (lepší) myšlenky
- seznámíte se s léčivými hudebními nástroji a naučíte se na ně hrát
- poznáte nové, zajímavé a podobně naladěné lidi
- naučíte se různé (zdraví prospěšné) techniky, cvičení a meditace
- budete jíst tu nejlepší vegetariánskou stravu
- pobývat budete v romantickém prostředí staroanglického statku
- zažijete "jinou dovolenou", která vystihuje původ tohoto slova "dovolit si to"

Dovolte si odpočívat, radovat se, hrát si, zpívat, být v klidu a v pohodě, tady a teď.

Tři termíny – tři úrovně. Přihlášky najdete u každé akce na webu www.dajanapraha.cz.

Do 15. 5. platí nejnižší cena! O své zaplacené zálohy se rozhodně bát nemusíte. Kdyby aktuální situace nedovolila hudební dovolené uskutečnit, peníze Vám samozřejmě hned vrátíme na účet.  

2. - 6. 7. LEHUDO - Letní hudební dovolená pro začátečníky
Pro úplné nováčky bez jakýchkoli zkušeností nebo pokud si chcete zopakovat a prohloubit zkušenosti z workshopů LÉČIVÉ TÓNY či předešlých hudebních dovolených. Nebo nemáte-li jindy v létě čas :-)

8. - 12. 7. HUDOPO - Letní hudební dovolená pro pokročilé
Muzikoterapeutické soustředění pro absolventy předchozích hudebních dovolených či LÉČIVÝCH TÓNŮ. Nové nástroje, delší mantry, hlubší meditace, večerní jamy... :-)

1. - 8. 8. VELEHUDO - Letní hudební dovolená pro superpokročilé
Pro dajánovské “štamgasty”, kteří mají za sebou LEHUDO, POHUDO i ZIHUDO a nestačí jim to :-)  Kamarádské, hudebně-léčivé setkání, vzájemné sdílení a jamování, tentokrát prodloužené na celý týden!!!

Přátelé, hlaste se včas, kapacita jednotlivých workshopů je omezená na 20 lidí. Do léta se ale snad ještě potkáme v Dajáně. Po nucené pauze zahájíme naši činnost pravděpodobně 20. 5. ZPÍVÁNÍM MANTER (nejspíš venku, na Vítkově) a rozběhnou se také individuální terapie a prodej nástrojů. Následně pak meditace a další akce. Vše najdete na našem webu a fb

Víkendovou (pracovně-hudební) brigádu v Roztěži jsme posunuli na 23. - 24. 5. Kdo chcete přiložit ruku k dílu a podílet se na budování nového hudebně-meditačního centra u Kutné Hory, ozvěte se na tel. 608 820 930 nebo mailem dancada@email.cz. Přes den práce, večer hudební jam :-)

Výprava za delfíny je přesunuta na 27. 5. - 4. 6. 2021. Kdo jste přihlášení, záloha se automaticky převádí, kdo nejste a chcete jet s námi, ozvěte se. Máme ještě pár volných míst.

Přátelé, mějte se pěkně, zpívejte si, radujte se (i jen tak, bez důvodu) a buďte otevření změnám, které přicházejí. Těšíme se ve zdraví, klidu a radosti brzy na shledanou.

S láskou Dan, Jana a Věrka

zvukové lázně DAJÁNA
Koněvova 235/31, Praha 3
www.dajanapraha.cz

Kalendář akcí

30. 01 | Sobota | 10:00
Tato akce je přesunuta na 1.5.2021. V průběhu několika dnů budeme přihlášené o přesunu termínu obesílat. Sledujte prosím e-mailové schránky. Děkujeme...
24. 04 | Sobota | 10:00
Víkendový prožitkový seminář s praktickou výukou 24.4. - 25.4. 2021 Na tomto semináři se naučíme využívat léčivých vibrací prastarých hudebních...
01. 05 | Sobota | 10:00
OSLAVA DESETILETÍ DAJÁNY Celodenní proud přednášek, besed a koncertů Benefice na dostavbu nového muzikoterapeutického centra 1. 5. 2021 od deseti...

Přátelé