Malá hudební dovolená - LAST MINUTE SLEVA 30%

LAST MINUTE SLEVA 30%

Vážení příznivci Dajány a léčivých tónů, připravili jsme pro vás třídenní hudební seminář v luxusním hotelu Amantis****, v překrásné krajině Jizerských hor.

Čekají Vás 3 dny hudby, odpočinku a zábavy. Naučíme vás vnímat hudbu jinak.

Budeme meditovat, hrát (si) na vyjímečné hudební nástroje, zpívat mantry, bubnovat na šamanské bubny, chodit po lese, cvičit makko-ho, užívat si wellness, jezdit na hemisférovém kole atd. atd. :-)

Budeme se nořit do zvuků a vibrací, propojovat mozkové hemisféry, uvolňovat se a zklidňovat. Necháme působit hudbu na naše energetická centra, propojíme se v rytmických cvičeních a mnoho dalšího. Budeme odpočívat a relaxovat.

A taky uděláme prostor pro Vás, s čím přijedete, o co se budete chtít podělit a sdílet s ostatními.

Bude to kombinace pasivního i aktivního odpočinku, hlubokých prožitků, zkoumání a vnímání. Propojíme se se zvukem, sami se sebou, s ostatními navzájem, s okolní přírodou a s celým vesmírem...

Třídenní seminář zahrnuje

  • seminář, kde si budeme hrát na různé etnické, obřadní a muzikoterapeutické hudební nástroje, budete mít možnost si na vlastní kůži vyzkoušet jedinečné rezonanční lehátko, zpívat mantry, naučíme se orgánovou sestavu makko-ho a mnoho dalšího. V případě pěkného počasí budeme trávit hodně času v přírodě nebo je k dispozici prostorná společenská místnost.

  • luxusní ubytování s plnou penzí

  • volný vstup do wellness

Dopřejte si opravdu něco  výjimečného a užijte si s námi úplně jinou dovolenou. 3 dny léčivých tónů, rytmů, zpěvu, zábavy a bubnování.

Cena za seminář

Cena třídenního semináře je 2.900 Kč (nyní LAST MINUTE - 30% = 2.000 Kč) + ubytování 2.000 Kč

Na obsazení posledních volných míst vyhlašujeme LAST MINUTE SLEVU 30%,

takže cena semináře je teď 2.000 Kč. Uzávěrka přihlášek už proběhla, ale chcete-li se zúčastnit, volejte na číslo 608 820 930 a zkusíme to ještě domluvit. 

Tato sleva se týká ceny semináře a platí i pro další naše dovolené v tomto hotelu. Pokud jste už přihlášení, pozvěte své přátele či kamarádywink

Ubytování v luxusním hotelu Amantis s plnou penzí a wellness (již se slevou 40%) je 2.000 Kč za 2 noci.

On-line přihláška na letní hudební dovolenou

Zálohu 2000 Kč zaplaťte na účet  2100975007/2010 (VS = Vaše tel. číslo), zbytek na místě.

Pro další informací volejte na tel.: 608 820 930 nebo pište na mail  akce@dajanapraha.cz

Časový harmonogram:

  • 30.6. od 14.00 ubytování, registrace; od 15.00 do 18.00 úvodní seminář; od 18 hod. večeře,  po večeři volný program: individuální či společná zábava, procházky, oheň, návštěva wellness atd...
  • 1.7. od 9:30 do 18 hod. seminář, po večeři volný program: individuální či společná zábava, procházky, oheň, návštěva wellness atd...
  • 2.7. od 9:30 do 16 hod. seminář

Jaké hudební nástroje pro vás máme připravené

Rezonanční lehátko vymyslel a jeho účinky využíval k léčení Pythagoras. Rezonanční lehátko snižuje napětí, nervozitu a navozuje duševní pohodu.

Deštné sloupy – jeden z nejlepších terapeutický nástrojů současnosti. Je vyroben z rezonančního dřeva a je zdrojem přírodních harmonizačních frekvencí….

Sférické píšťaly - Světově unikátní píšťala je vrcholným nástrojem zvukové meditace - její nízké frekvence přesně odpovídají hodnotám potřebným k dosažení meditačních hladin alfa, delta a theta.

Vyzkoušíte si a naučíte se hrát na mnoho dalších nástrojů jako je didgeridoo, gongy, sundrumy, tibetské mísy, šamanské bubny, Zvonkohry Koshi a další neobyčejné nástroje.

Vyzkoušíme si, jak snadné je tyto nástroje rozeznít a používat je v praxi.

Podívejte se také na:

5.7. - 9.7. pětidenní Letní hudební dovolená

Rozšířený seminář Léčivé tóny o bubenický workshop (hra na africké djembe), rytmická cvičení, výrobu jednoduchých hudebních nástrojů, zpívání manter, uvolňovací cvičení, ukázky různých masérských technik a terapií, cvičení orgánové sestavy Makko-ho a mnoho dalšího.

 Na shledanou se těší průvodci seminářem Dan a Jana Čadovi

Reference z loňské hudbení dovolené

Doma je tam, kde tě mají rádi

V čem tě letní seminář Léčivé tóny obohatil?

Doporučená cena: 
LAST MINUTE (2.900 Kč - 20%) = 2.000 Kč + ubytování 2000 Kč
Lektoři: 

Dan Čada a Jana Čadová

Manželé Dan Čada (býk 1966) a Jana Čadová (rak 1970) jsou kvalifikovaní muzikoterapeuté (členové Muzikoterapeutické asociace České republiky - CZMTA) a zkušení maséři. Od roku 2010 provozují relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, kde pomáhají svým klientům řešit jejich problémy, nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života. Různé masérské techniky podporují energií Reiki a na fyzické i psychické úrovni pracují se zvukem a zpěvem a jejich relaxačními, harmonizačními a léčivými účinky.

Kalendář akcí

22. 07 | Neděle | 19:00
čas a popis akce bude upřesněn...   :o)
25. 07 | Středa | 19:00
Večerem provázejí: Dan a Jana Čadovi Dan a Jana Čadovi nám během tohoto večera představí prastaré etnické, duchovní a obřadní hudební nástroje,...
26. 07 | Čtvrtek | 19:00
Od 1.4. nás najdete na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám...
02. 08 | Čtvrtek | 20:00
PEIA 2.8. poprvé v ČR se svou magickou hudbou... - cestuje a sbírá písně domorodých kmenů - křišťálově čistý hlas  - spolupráce s Rising Appalachia ...
03. 08 | Pátek | 18:00
PEIA 2.8. poprvé v ČR se svou magickou hudbou... - cestuje a sbírá písně domorodých kmenů - křišťálově čistý hlas  - spolupráce s Rising Appalachia ...

Přátelé