Prožitková kvantová meditace

PROŽITKOVÁ KVANTOVÁ MEDITACE
s Pavlem Vondráškem a Danem Čadou

19. 3. 2018 - Jarní rovnodennost a Velikonoce

Oslavte s námi svátky jara. Svátky příchodu nového života. Naladíme se na jarní rovnodennost a na duchovní aspekt Velikonoc. Budeme pracovat s tématikou regenerace a znovuzrození. Naladíme se na podstatu vzkříšení. Objevíme v sobě radost z návratu jara a necháme v sobě rozkvést jeho energii.

S radostí vás zveme na kvantové meditační večery na zadané téma. Téma bude vždy jiné, takže se můžete pokaždé těšit na nový prožitek. 

Kdo se může zúčastnit?

Kvantové meditace jsou určeny široké veřejnosti - jak našim absolventům, tak i těm, kteří zatím kurz u nás neabsolvovali. Můžete si tedy vyzkoušet, jaké to je, cítit působení kvantování. Kvantové meditace můžete navštěvovat i opakovaně. Pokaždé bude nové téma.

Jak to bude probíhat?

Ve zkratce si popovídáme o tom, jak využít Techniku Kvantového Doteku Matrixu k tématu meditačního večera (např. zdraví, rovnováha, vztahy, vnitřní klid, finance...) a také, jak propojit muzikoterapii a meditaci s kvantováním. 

Následovat bude série meditací vedených Pavlem Vondráškem za hudebního doprovodu muzikoterapeuta Dana Čady. 
 
Pojmenujeme si společně záměr, na kterém budete pracovat a ten vám potom pomůžeme ukotvit. Pavel vás provede meditací, a zároveň bude na celé skupině kvantově pracovat a posilovat její záměr. Dan vás uvolní pomocí harmonizujících a léčivých tónů své hudby. 

Co získáš?

Dozvíš se nové informace o kvantování a Technice Kvantového Doteku Matrixu.
 
Dozvíš se zajímavosti z oblasti muzikoterapie a meditací.
 
Prožiješ uvolnění, klid, harmonii nebo naopak nabuzení a energii během meditací.
 
Vyzkoušíš si na vlastní kůži působení meditace, která je zesílená kvantováním. 
 
Posílíš své záměry, které chceš zhmotnit ve své realitě.
 
Užiješ si příjemný večer.

Jak vznikly kvantové meditace?
 
Kvantovou meditaci vytvořil Pavel Vondrášek během výuky svých kurzů Techniky Kvantového Doteku Matrixu, kdy v rámci prezentace a vysvětlování techniky pomáhá účastníkům kurzu se lépe uvnitřnit a ukotvit ve svým záměrech, na kterých pracovali.
 
Následně meditaci vylepšil spojením se známým muzikoterapeutem Danem Čadou, který po absolvování TKDM spojuje klasickou muzikoterapii s kvantovou terapií. Jejich spojením vznikl unikátní projekt, který vám přinese rychlé zklidnění a uvnitřnění a navede vás ke splnění vašich snů a přání.
 
Co je muzikoterapie a kdo je Dan Čada?

Muzikoterapie je jednou z nejstarších léčebných a relaxačních technik, která působí na všech úrovních těla, mysli i duše. Představíme si jedinečné léčivé hudební nástroje (např. monochord, dešťový sloup, didgeridoo, sundrumy, tibetské mísy, šamanské bubny atd.), které nás svými zvuky vedou do hluboké relaxace, harmonizují tělo a duši, uvolňují svalové napětí, rozpouštějí stres a přemíru myšlenek, léčí problémy na fyzické i psychické úrovni, harmonizují dýchání, srdeční tep a krevní oběh, propojují mozkové hemisféry, zlepšují koncentraci a paměť a celkově působí jako balzám na tělo i duši.
 
Dan Čada je hudebník, muzikoterapeut, masér a lektor. Zajímá se o staré duchovní, obřadní a hudební nástroje a jejich působení na člověka, různé tradiční i netradiční masérské, terapeutické, léčebné a meditační techniky, psychologii, alternativní medicínu, zdravý životní styl apod. S manželkou provozuje relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, pořádají přednášky, semináře, koncerty, meditace a terapie.
 
Kdy, kde a za kolik?
 
Cena: 605 Kč
 
Časový harmonogram: 18.00-21.00 hod., dostavte se prosím mezi 17.30 až 17.45 hod. k registraci
 
Místo konání: Centrum Nadačního fondu Tady a Teď, Václavské náměstí 10, Praha 1, 1. patro

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete ZDE:

https://www.kvantovaterapie.cz/meditace/

Doporučená cena: 
605 Kč
Lektoři: 

Dan Čada a Jana Čadová

Manželé Dan Čada (býk 1966) a Jana Čadová (rak 1970) jsou kvalifikovaní muzikoterapeuté (členové Muzikoterapeutické asociace České republiky - CZMTA) a zkušení maséři. Od roku 2010 provozují relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, kde pomáhají svým klientům řešit jejich problémy, nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života. Různé masérské techniky podporují energií Reiki a na fyzické i psychické úrovni pracují se zvukem a zpěvem a jejich relaxačními, harmonizačními a léčivými účinky.

Kalendář akcí

23. 01 | Čtvrtek | 18:00
Zpívající tibetské mísy jsou nástroje s dlouhou tradicí. Zvuky a vibrace, které vydávají  mísy při hraní, mají blahodárné účinky při harmonizaci těla...
28. 01 | Úterý | 18:00
V této přednášce si popovídáme o tom, jak se připravit na „Velký Pohyb“, který odstartoval tento zcela výjimečný rok, který při zpětném historickém...
29. 01 | Středa | 19:00
29.1.2020 v 19 hod.  Salesiánské divadlo, Praha Kobylisy C. G. Jung - Člověk a jeho symboly Budeme se zabývat poslední Jungovou publikací, na které...
12. 02 | Středa | 19:00
Výjimečný ambientní sólový koncert hry na didgeridoo. Ondřej Smeykal při tomto zážitkovém hudebně-meditačním koncertu využívá komorní prostředí...
13. 02 | Čtvrtek | 19:00
Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám "do zpěvu" - když ne, něco není v pořádku... Naše hlasivky jsou tím nejpřirozenějším, vždy...

Přátelé