Slunovratová kvantová meditace v Hobby centru

PROŽITKOVÁ KVANTOVÁ MEDITACE
s Pavlem Vondráškem a Danem Čadou

18. 6. 2018 - Místo konání: HOBBY CENTRUM, Bartákova 1200/4, Praha 4 - Pankrác       Budova C - vchod zezadu, tělocvična v prvním patře. Spojení MHD autobusem 193, zastávka Krčský hřbitov. Pěšky 10 minut chůze od metra Pankrác či Budějovická. Autem omezené parkování v blízkém okolí.

S radostí vás zveme na kvantové meditační večery na zadané téma. Téma bude vždy jiné, takže se můžete pokaždé těšit na nový prožitek. 

Kdo se může zúčastnit?

Kvantové meditace jsou určeny široké veřejnosti - jak našim absolventům, tak i těm, kteří zatím kurz u nás neabsolvovali. Můžete si tedy vyzkoušet, jaké to je, cítit působení kvantování. Kvantové meditace můžete navštěvovat i opakovaně. Pokaždé bude nové téma.

Jak to bude probíhat?

Ve zkratce si popovídáme o tom, jak využít Techniku Kvantového Doteku Matrixu k tématu meditačního večera (např. zdraví, rovnováha, vztahy, vnitřní klid, finance...) a také, jak propojit muzikoterapii a meditaci s kvantováním. 

Následovat bude série meditací vedených Pavlem Vondráškem za hudebního doprovodu muzikoterapeuta Dana Čady. Pravidelným hudebním hostem večera je Jana Čadová.
 
Pojmenujeme si společně záměr, na kterém budete pracovat a ten vám potom pomůžeme ukotvit. Pavel vás provede meditací, a zároveň bude na celé skupině kvantově pracovat a posilovat její záměr. Dan vás uvolní pomocí harmonizujících a léčivých tónů své hudby. 

Co získáš?

Dozvíš se nové informace o kvantování a Technice Kvantového Doteku Matrixu.
 
Dozvíš se zajímavosti z oblasti muzikoterapie a meditací.
 
Prožiješ uvolnění, klid, harmonii nebo naopak nabuzení a energii během meditací.
 
Vyzkoušíš si na vlastní kůži působení meditace, která je zesílená kvantováním. 
 
Posílíš své záměry, které chceš zhmotnit ve své realitě.
 
Užiješ si příjemný večer.

Jak vznikly kvantové meditace?
 
Kvantovou meditaci vytvořil Pavel Vondrášek během výuky svých kurzů Techniky Kvantového Doteku Matrixu, kdy v rámci prezentace a vysvětlování techniky pomáhá účastníkům kurzu se lépe uvnitřnit a ukotvit ve svým záměrech, na kterých pracovali.
 
Následně meditaci vylepšil spojením se známým muzikoterapeutem Danem Čadou, který po absolvování TKDM spojuje klasickou muzikoterapii s kvantovou terapií. Jejich spojením vznikl unikátní projekt, který vám přinese rychlé zklidnění a uvnitřnění a navede vás ke splnění vašich snů a přání.
 
Co je muzikoterapie a kdo je Dan Čada?

Muzikoterapie je jednou z nejstarších léčebných a relaxačních technik, která působí na všech úrovních těla, mysli i duše. Představíme si jedinečné léčivé hudební nástroje (např. monochord, dešťový sloup, didgeridoo, sundrumy, tibetské mísy, šamanské bubny atd.), které nás svými zvuky vedou do hluboké relaxace, harmonizují tělo a duši, uvolňují svalové napětí, rozpouštějí stres a přemíru myšlenek, léčí problémy na fyzické i psychické úrovni, harmonizují dýchání, srdeční tep a krevní oběh, propojují mozkové hemisféry, zlepšují koncentraci a paměť a celkově působí jako balzám na tělo i duši.
 
Dan Čada je hudebník, muzikoterapeut, masér a lektor. Zajímá se o staré duchovní, obřadní a hudební nástroje a jejich působení na člověka, různé tradiční i netradiční masérské, terapeutické, léčebné a meditační techniky, psychologii, alternativní medicínu, zdravý životní styl apod. S manželkou provozuje relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, pořádají přednášky, semináře, koncerty, meditace a terapie.
 
Kdy, kde a za kolik?
 
Cena: 605 Kč
 
Časový harmonogram: 18.00-21.00 hod., dostavte se prosím mezi 17.30 až 17.45 hod. k registraci
 
!   Místo konání: HOBBY centrum, Bartákova 1200/4, Praha 4  !

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete ZDE:

https://www.kvantovaterapie.cz/meditace/

Doporučená cena: 
605 Kč
Lektoři: 

Dan Čada a Jana Čadová

Manželé Dan Čada (býk 1966) a Jana Čadová (rak 1970) jsou kvalifikovaní muzikoterapeuté (členové Muzikoterapeutické asociace České republiky - CZMTA) a zkušení maséři. Od roku 2010 provozují relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, kde pomáhají svým klientům řešit jejich problémy, nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života. Různé masérské techniky podporují energií Reiki a na fyzické i psychické úrovni pracují se zvukem a zpěvem a jejich relaxačními, harmonizačními a léčivými účinky.

Kalendář akcí

27. 03 | Středa | 19:00
Najdete nás na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Termín 27.3. je PLNÝ.  Zpěv je přirozeností člověka... když jsme...
03. 04 | Středa | 19:00
TERMÍN 3.4. JE JIŽ PLNÝ, termín 29.4. je náhradní termín za 14.3. - rezervován, bereme náhradníky Výjimečný ambientní sólový koncert hry na...
05. 04 | Pátek | 19:00
Najdete nás na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana...
06. 04 | Sobota | 10:00
Víkendový prožitkový seminář s praktickou výukou 6. - 7. dubna 2019 Na tomto semináři se naučíme využívat léčivých vibrací prastarých hudebních...
10. 04 | Středa | 19:00
Najdete nás na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Večerní setkání s hudbou, která není úplně běžná. Dan a Jana...

Přátelé