Hudební dovolená pro pokročilé - LAST MINUTE SLEVA 20%

LAST MINUTE SLEVA 20%

Pro velký zájem jsme letos přidali ještě jednu hudební dovolenou a to pro ty, kteří s námi absolvovali víkendové semináře Léčivé tóny či dřívější Hudební dovolené a chtějí si prohloubit zkušenosti s léčivými nástroji.

NOVINKA: Součástí této dovolené bude i workshop "Léčivý trans", kterým nás provedou zakládající členové kultovní kapely Létající koberec - Petr Piňos a Michal Haman. Společně se vyladíme na frekvenci extatické nepodmíněné radosti a otevřeme se léčivému a harmonizujícímu stavu našeho bytí! Bude to taková třešinka na našem zážitkovém dovolenkovém dortíku :-)

Kromě toho budeme zpívat (mantry i alikvóty), hrát (na staré i nové nástroje), meditovat, bubnovat (na šamanské bubny i na djembe), chodit po lese, cvičit (makko-ho, čchi-kung, jógu), užívat si wellness, jezdit na hemisférovém kole atd. atd. :-)

Budeme se nořit do zvuků a vibrací, propojovat mozkové hemisféry, uvolňovat se a zklidňovat. Necháme působit hudbu na naše energetická centra, propojíme se v rytmických cvičeních, představíme si nové nástroje a mnoho dalšího. A budeme mít i dost času sami pro sebe, na procházky, odpočinek a relaxaci.

A taky uděláme prostor pro Vás, s čím přijedete, o co se budete chtít podělit a sdílet s ostatními.

Bude to kombinace pasivního i aktivního odpočinku, hlubokých prožitků, zkoumání a vnímání. Propojíme se se zvukem, sami se sebou, s ostatními navzájem, s okolní přírodou a s celým vesmírem...

Na obsazení posledních volných míst vyhlašujeme LAST MINUTE SLEVU 20%,

takže cena semináře je teď 3.000 Kč. Uzávěrka přihlášek je 5.7. 2017.

Tato hudební dovolená bude vyjímečná nejenom v hloubce prožitku, ale i v aktivním zapojení se do průběhu zvukových lázní. Každý nástroj, který budeme používat, budeme zkoumat hlouběji v jeho účincích, rezonancích a ladění. Naučíme se vnímat hudební nástroj, sebe i ostatní jako jedno tělo. Vnímat, co léčivé tóny přináší nejenom nám, ale i ostatním kolem.

Necháme hudbu působit na naše energetická centra, zkusíme alikvótní zpěv, vyzkoušíme si, jak je důležitý rytmus ve skupině a mnoho dalšího...

Čeká vás pětidenní pobyt v luxusním hotelu Amantis****, který se nachází v překrásné chráněné krajinné oblasti Jizerských hor.

Čeká Vás 5 dní hudby, odpočinku a zábavy. 

5 denní seminář zahrnuje

  • seminář, kde si budeme hrát na různé etnické, obřadní a muzikoterapeutické hudební nástroje, budete mít možnost si na vlastní kůži vyzkoušet jedinečné rezonační lehátko, zpívat mantry, vyzkoušíme si různé masérské techniky, naučíme se orgánovou sestavu makko-ho a mnoho dalšího. V případě pěkného počasí budeme trávit hodně času v přírodě nebo je k dispozici prostorná společenská místnost.

  • bubenický worshop

  • ubytování s plnou penzí na dvoulůžkových pokojích

  • volný vstup do wellness (3x sauna: bio, parní a finská, 2x whirpool, kneippův chodník, hydromasážní vany)

Dopřejte si opravdu něco  výjimečného a užijte si s námi úplně jinou dovolenou. 5 dní léčivých tónů, rytmů, zpěvu, zábavy a bubnování.

Cena za seminář

Cena pětidenního semináře je 3.800 Kč (nyní LAST MINUTE - 20% = 3.000 Kč) + ubytování 4.000 Kč

Na obsazení posledních volných míst vyhlašujeme LAST MINUTE SLEVU 20%,

takže cena semináře je teď 3.000 Kč. Uzávěrka přihlášek je 5.7. 2017.

Tato sleva se týká ceny semináře a platí i pro další naše dovolené v tomto hotelu. Pokud jste už přihlášení, pozvěte své přátele či kamarádywink

Ubytování v luxusním hotelu Amantis s plnou penzí a wellness (již se slevou 40%) je 4.000 Kč za 4 noci.

On-line přihláška na hudební dovolenou pro pokročilé

Zálohu 3000 Kč zaplaťte na účet  2100975007/2010 (VS = Vaše tel. číslo), zbytek na místě.

Možnost zapůjčení bubnu djembe na bubenický workshop za 200 Kč.

Pro další informací volejte na tel.: 608 820 930 nebo pište na mail  akce@dajanapraha.cz

Časový harmonogram:

  • 12.7. od 14.00 ubytování a registrace; od 15 do 18.00 úvodní seminář; od 18 hod. večeře, po večeři volný program (individuální či společná zábava, procházky, oheň, návštěva welness atd.)

  • 13.7. - 15.7. od 9:30 do 18 hod. seminář, po večeři volný program (individuální či společná zábava, procházky, oheň, návštěva welness atd.)

  • 16.7. od 9:30 do 16 hod. seminář

Jaké hudební nástroje pro vás máme připravené

Rezonanční lehátko vymyslel, vyrobil a jeho účinky využíval Pythagoras. Rezonanční lehátko snižuje napětí, nervozitu a navozuje duševní pohodu.

Deštné sloupy – jeden z nejlepších terapeutický nástrojů současnosti. Je vyroben z rezonančního smrku a je zdrojem přírodních harmonizačních frekvencí….

Sférické píšťaly - Světově unikátní píšťala je vrcholným nástrojem zvukové meditace - její nízké frekvence přesně odpovídají hodnotám potřebným k dosažení meditačních hladin alfa, delta a theta.

A mnoho dalších nástrojů jako je didgeridoo, gongy, sundrumy, tibetské mísy, šamanské bubny, Zvonkohry Koshi další neobyčejné nástroje.

Vyzkoušíme si, jak snadné je tyto nástroje rozeznít a používat je v praxi.

Podívejte se také na:

30.6. - 2.7. třídenní seminář Léčivé tóny - Malá hudební dovolená

Obsahově podobný jako klasické semináře Léčivé tóny v Dajáně, které jste většinou absolvovali, jen o kousek delší. Takže pro Vás, co si to chtějí zopakovat či nemají čas na vícedenní pobyt.

5.7. - 9.7. pětidenní Letní hudební dovolená

Rozšířený seminář Léčivé tóny o bubenický workshop (hra na africké djembe), rytmická cvičení, výrobu jednoduchých hudebních nástrojů, zpívání manter, uvolňovací cvičení, ukázky různých masérských technik a terapií, cvičení orgánové sestavy Makko-ho a mnoho dalšího.

Na shledanou se těší průvodci seminářem Dan a Jana Čadovi a Věra Cestrová

 

Reference z loňské hudbení dovolené

Doma je tam, kde tě mají rádi

V čem tě letní seminář Léčivé tóny obohatil?

Doporučená cena: 
LAST MINUTE (3.800 Kč - 20%) = 3.000 Kč + ubytování 4000 Kč
Lektoři: 

Dan Čada a Jana Čadová

Manželé Dan Čada (býk 1966) a Jana Čadová (rak 1970) jsou kvalifikovaní muzikoterapeuté (členové Muzikoterapeutické asociace České republiky - CZMTA) a zkušení maséři. Od roku 2010 provozují relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, kde pomáhají svým klientům řešit jejich problémy, nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života. Různé masérské techniky podporují energií Reiki a na fyzické i psychické úrovni pracují se zvukem a zpěvem a jejich relaxačními, harmonizačními a léčivými účinky.

Věra Cestrová

Zabývám se masážemi a výukou masáží už více jak 20 let. Mnoho let jsem studovala a zabývala se uměním doteku, energiemi a meditacemi. Miluji africké hudební nástroje, cajon (původem z Peru) a vůbec hudbu, kde je slyšet zvuk starých rytmů a nástrojů. Nyní se věnuji bubnům, výuce masáží a internetovému obchodu pro maséry.

Kalendář akcí

22. 07 | Neděle | 19:00
čas a popis akce bude upřesněn...   :o)
25. 07 | Středa | 19:00
Večerem provázejí: Dan a Jana Čadovi Dan a Jana Čadovi nám během tohoto večera představí prastaré etnické, duchovní a obřadní hudební nástroje,...
26. 07 | Čtvrtek | 19:00
Od 1.4. nás najdete na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám...
02. 08 | Čtvrtek | 20:00
PEIA 2.8. poprvé v ČR se svou magickou hudbou... - cestuje a sbírá písně domorodých kmenů - křišťálově čistý hlas  - spolupráce s Rising Appalachia ...
03. 08 | Pátek | 18:00
PEIA 2.8. poprvé v ČR se svou magickou hudbou... - cestuje a sbírá písně domorodých kmenů - křišťálově čistý hlas  - spolupráce s Rising Appalachia ...

Přátelé