Letní hudební dovolená - LAST MINUTE SLEVA 30%

LAST MINUTE SLEVA 30%

Vážení milí příznivci Dajány, připravili jsem pro vás pětidenní pobyt v luxusním hotelu Amantis****, který se nachází v překrásné krajině Jizerských hor.

Čeká Vás 5 dní hudby, odpočinku a zábavy. Naučíme vás vnímat hudbu jinak.

Budeme meditovat, hrát (na staré i nové nástroje), zpívat (mantry i alikvóty), bubnovat (na šamanské bubny i na djembe), chodit po lese, cvičit (makko-ho, čchi-kung, jógu), užívat si wellness, jezdit na hemisférovém kole atd. atd. :-)

Budeme se nořit do zvuků a vibrací, propojovat mozkové hemisféry, uvolňovat se a zklidňovat. Necháme působit hudbu na naše energetická centra, propojíme se v rytmických cvičeních a mnoho dalšího. A budeme mít i dost času sami pro sebe, na procházky, odpočinek a relaxaci.

A taky uděláme prostor pro Vás, s čím přijedete, o co se budete chtít podělit a sdílet s ostatními.

Bude to kombinace pasivního i aktivního odpočinku, hlubokých prožitků, zkoumání a vnímání. Propojíme se se zvukem, sami se sebou, s ostatními navzájem, s okolní přírodou a s celým vesmírem...

 

5 denní pobyt zahrnuje

 

  • seminář, kde budeme hrát na různé etnické, obřadní a muzikoterapeutické hudební nástroje. Budete mít možnost si na vlastní kůži vyzkoušet jedinečné rezonanční lehátko, zpívat mantry, meditovat, vyzkoušíme si různé masérské techniky nebo alikvótní zpěv, naučíme se orgánovou sestavu makko-ho a mnoho dalšího. V případě pěkného počasí budeme trávit hodně času v přírodě nebo je k dispozici prostorná společenská místnost.

  • bubenický workshop na africké djmebe

  • Jako BONUS si domů odvezete vlastní CVIČNÉ DIDGERIDOO, KONCOVKU A DALŠÍ HUDEBNÍ DÁRKY ;o)

  • ubytování s plnou penzí na dvoulůžkových pokojích

  • volný vstup do wellness (3x sauna: bio, parní a finská, 2x whirpool, kneippův chodník, hydromasážní vany)

 

Dopřejte si opravdu něco  výjimečného a užijte si s námi úplně jinou dovolenou. 5 dní léčivých tónů, rytmů, zpěvu, zábavy a bubnování.

Cena za seminář

Cena pětidenního semináře je 4.800 Kč (nyní LAST MINUTE - 30% = 3.300 Kč) + ubytování 4.000 Kč

Na obsazení posledních volných míst vyhlašujeme LAST MINUTE SLEVU 30%,

takže cena semináře je teď 3.300 Kč. Uzávěrka přihlášek je 28.6. 2017.

Tato sleva se týká ceny semináře a platí i pro další naše dovolené v tomto hotelu. Pokud jste už přihlášení, pozvěte své přátele či kamarádywink

Ubytování v luxusním hotelu Amantis s plnou penzí a wellness (již se slevou 40%) je 4.000 Kč za 4 noci.

 

On-line přihláška na letní hudební dovolenou

 

Zálohu 3000 Kč zaplaťte na účet  2100975007/2010 (VS = Vaše tel. číslo), zbytek na místě.

Možnost zapůjčení bubnu djembe na bubenický workshop za 200 Kč.

Pro další informací volejte na tel.: 608 820 930 nebo pište na mail  akce@dajanapraha.cz

Časový harmonogram:

  • 5.7. od 14.00 ubytování a registrace; od 15 do 18.00 úvodní seminář; od 18 hod. večeře, po večeři volný program (individuální či společná zábava, procházky, oheň, návštěva welness atd.)

  • 6.7. - 8.7. od 9:30 do 18 hod. seminář, po večeři volný program (individuální či společná zábava, procházky, oheň, návštěva welness atd.)

  • 9.7. od 9:30 do 16 hod. seminář

Jaké hudební nástroje pro vás máme připravené

Rezonanční lehátko vymyslel a jeho účinky využíval Pythagoras. Rezonanční lehátko snižuje napětí, nervozitu a navozuje duševní pohodu.

Deštné sloupy – jeden z nejlepších terapeutický nástrojů současnosti. Je vyroben z rezonančního smrku a je zdrojem přírodních harmonizačních frekvencí….

Sférické píšťaly - Světově unikátní píšťala je vrcholným nástrojem zvukové meditace - její nízké frekvence přesně odpovídají hodnotám potřebným k dosažení meditačních hladin alfa, delta a theta.

A mnoho dalších nástrojů jako je didgeridoo, gongy, sundrumy, tibetské mísy, šamanské bubny, Zvonkohry Koshi další neobyčejné nástroje.

Vyzkoušíme si, jak snadné je tyto nástroje rozeznít a používat je v praxi.

Podívejte se také na:

30.6. - 2.7. třídenní seminář Léčivé tóny - Malá hudební dovolená

Obsahově podobný jako klasické víkednové semináře Léčivé tóny v Dajáně, tentokrát však v krajině Jizerských hor. 

 Na shledanou se těší průvodci seminářem Dan a Jana Čadovi a Věra Cestrová

Reference z loňské hudbení dovolené

Doma je tam, kde tě mají rádi

V čem tě letní seminář Léčivé tóny obohatil?

Doporučená cena: 
LAST MINUTE (4.800 Kč - 30%) = 3.300 Kč + ubytování 4000 Kč
Lektoři: 

Dan Čada a Jana Čadová

Manželé Dan Čada (býk 1966) a Jana Čadová (rak 1970) jsou kvalifikovaní muzikoterapeuté (členové Muzikoterapeutické asociace České republiky - CZMTA) a zkušení maséři. Od roku 2010 provozují relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, kde pomáhají svým klientům řešit jejich problémy, nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života. Různé masérské techniky podporují energií Reiki a na fyzické i psychické úrovni pracují se zvukem a zpěvem a jejich relaxačními, harmonizačními a léčivými účinky.

Věra Cestrová

Zabývám se masážemi a výukou masáží už více jak 20 let. Mnoho let jsem studovala a zabývala se uměním doteku, energiemi a meditacemi. Miluji africké hudební nástroje, cajon (původem z Peru) a vůbec hudbu, kde je slyšet zvuk starých rytmů a nástrojů. Nyní se věnuji bubnům, výuce masáží a internetovému obchodu pro maséry.

Kalendář akcí

22. 07 | Neděle | 19:00
čas a popis akce bude upřesněn...   :o)
25. 07 | Středa | 19:00
Večerem provázejí: Dan a Jana Čadovi Dan a Jana Čadovi nám během tohoto večera představí prastaré etnické, duchovní a obřadní hudební nástroje,...
26. 07 | Čtvrtek | 19:00
Od 1.4. nás najdete na adrese Koněvova 31, Praha 3 - Žižkov, v budově Aura Medical Clinic. Zpěv je přirozeností člověka... když jsme šťastní, je nám...
02. 08 | Čtvrtek | 20:00
PEIA 2.8. poprvé v ČR se svou magickou hudbou... - cestuje a sbírá písně domorodých kmenů - křišťálově čistý hlas  - spolupráce s Rising Appalachia ...
03. 08 | Pátek | 18:00
PEIA 2.8. poprvé v ČR se svou magickou hudbou... - cestuje a sbírá písně domorodých kmenů - křišťálově čistý hlas  - spolupráce s Rising Appalachia ...

Přátelé